Garip ama kiskanilmak istiyorum:(((

kıskanclık duygusu ilginç bişi bazende üzücü
kıskanılmayı istemek duygusu insanın farklı zamanlarına göre deişiyo sanarım
kıskanılmaktan nefret eden biri iken ilk aşık oldugum kişinin beni kıskanması deli gibi hoşuma gitmişti
onun beni daha cok kıskanmasını bile istemiştim
vede onu cok kıskanıyordum

şimdi yine eski halime döndüm
bir sevgilim var beni cok sevdigine emin oldugum güvendigim..
sanarım bu yüzden kıskanılma yada kıskanma ihtiyacı içine girmiyorum
az önce beni aradı bir kız arkadası ile dısarı cıkması gerektigini söledi
(önemli bişi için.. acıklamasını bana yaptı..)
bana haber vermek istedigini habersiz cıkmak istemedigini söyledi
onu cok seviyorum..

çok çok önemli bi konu bu ve sen cok haklısın..kıskançlık ölçülüsünde oldukça güzeldir..insan nedne kıskanır çünkü sahiplenmiştir ve paylaşmaktan korkar...sevgi sebep olur buna...hiç kıskanılmamak garip bi durum...içinde yoksa da adamın artık yapacak bi şey yok..

ark hakkımda konuyu açtı gitti die düşünmüş olabilirsiniz ama evt konumu açtım bidahada bulamadım sayfada son olarak kulllanıcı profilinden buldum özür sitedeki sorun çözülmemiş sanırım henüz yorumlarınızı tek tek okudum ve çok güzel yorumlar vermişsizniz tşkederim bi ark bulmuşsunda bunuyorsun demiş yanlış hatırlamıyorsam ama öle dgl gerçekten çogu ark anlamış beni bu çok mutlu etti beni :enbuyukkk:

Gerçektende kıskanılmak güzel ama dozunda.Bazı erkekler belli eder bazıları ise belli etmez.Ben de sevgilimi kıskandığımı belli etmemeye çalışırım ama içim içimi yer.-tatlicadiarzu-

arklar bugün eşimle konuştum bu konuyu ve cvp olarak bana çok güvendigini kıskandıgını ama belli etmedigini söyledi ama bana bu pek mantıklı gelmedi çünki kıskançlık bi duygudur ve insan bunu kontrol edemez yani ani bi tepkidir hareketlerlede belli eder lkendini yani bence kıskanmak sahiplenmek, kaybetme korkusu ,sevginin göstergesi olarak düşünüyorum belkide yanılıyorum bilmiyorum ama galiba eşimin sevgisinden şüphe ediyorum ve belkide kendimce nedenler bulmaya çalışıorum herşey çok güzel tamam ama sanki yerine oturmayan bişiler var gibi geliyo bana mesela bi sofradasınız diyelim ortada son bi lokma kalmış ben olsam kesinlikle almam eşim alsın diye doydum derim ama eşimde bu yok hiç düşünmez atar hemen bunun gibi şeyleri çok bu sadece biri çok mu ince düşünüyorum bilmiyorum küçük şeyler aslında ama benim beynimi kemiriyo acaba die

:)) kızlar bi zamanlar benim kocamda öyleydi hiçççmi hiçççç karışmazdı ilk zamanlar bi karsının olduğu olgusunu kavrayamamıştı koca olmak nedemek tam anlayamamıştı hatta bana mini etek bile alırdı ama şimdi :))) biraz dekolte giysem bu ne ne biçim giyinmişsin bununla eğilmeyi düşünmüyosun dimi yok ordan geçme şurdan gel bilmiyorum bi yerden dersmi aldı bu adam nedir makyajıma bile karışır oldu yani

bende tam size sonsuz güveni var diye düşünüyordum demekki öyleymiş gerçekten.ama biraz belli etse ilgisini iyi olucak.benim eşimde yavaş yavaş kıskançlık krizlerinden kurtuluyor.bende hep bundan şikayet ettim bana güveni yokmu diye ama.onunla ilgisi yok.elimde değil diyordu.herşey kararında güzel.ayrıca eşiniz kendinisinede güveniyor bence.bununda etkisi vardır.a.s.

evet herşey dozunda güzel işte olmayınca bi eksiklik hissediliyo erkekler zaten sevgisini göstermez (erkeklige ters durumları) kıskançlıkta olmayınca bayan olarak başlıyosun bişiler kurmaya

Bende çok dikkat ederim o son lokma olayına.Eşim dikkat ediyor ama ben her seferinde acaba ne yapıcak diye bakarımkötükedihüso

Eşimle buna benzer problemler yaşamıştık benim eşimde hiç belli etmez neredeyse.Oturdum konuştum.Ama kıskandığı hareketlerimi söyleyince şok olmuştum.Nasıl farketmedim diye:1shok:
Mesela Rafet El Romanı çok severim ne zaman arabada radyoda çıksa eşim telefonla konuşmaya başlardı ben farketmezdim o konuşmamızda itiraf etti onu bile kıskanıyormuş:mymeka:

Biraz gözlemle bencekaydirigubbakcemile5

hiç kıskanılmamak da çok kıskanılmak da aynı derecede kötüdür...önemli olan herşeyde olduğu gibi ölçülü olmaktır...siz eşinizin sizi hiç kıskanmadığını sanıp hayıflana bilirsiniz...ama aslında o sizin hatasız olduğunuzun bir göstergesidir...demek ki eşiniz sizde eksik ya da fazla birşey bulmamış ki tepki vermemiş hiç...konuya birde bu boyutla bakmalısınız...

Ne kadar güçlü kadını oynasak da,güçlü de olsak,kariyer yapsak,paramızı kazansak,her işimizi kendimiz görsek hiç bir erkeğe muhtaç olmasak,yine de işte fıtratımızda bi erkek tarafından korunma içgüdüsü var,istiyoruz,onun kanatları altında güvende olmak,kıskanılmak,sahiplenilmek istiyoruz Allah kadını böle yaratmış,kıskanılmak çok güzel bi duygu ama tabii psikopat sınırlara varmadıkça,ben de isterim eşim kıskansın,sahiplensin,kimsenin bakmasını istemesin,korusun kollasın.bu çok doğal bi istek,içgüdü yani,eğer kıskanmıyorsa bişiler yapın,mesela biraz dekolte giymeyi deneyin bakalım ne yapacak? ya da kırmızı ruj sürün dışarı çıkıyoken,kırmızı ojeler,eğer hiç bi itirazı olmazsa demek ki kıskanç deil,ama tavrı yüzü değişirse o zaman kıskanıyor ama belli etmiyor,her erkek kıskandığını açığa vuramaz,bi kısmı bunu gurur meselesi yapıyor çünkü

tabiiki her kadı kıskanılmak ister, heralde sevgi belirtisi olarak görür..ama bu sevgi belirtisi değil sadece karakter meselesidir....
hiç kıskanmayan ama deli gibi sevenlerde var..insanın içinden gelen bişeydir o...
bu bi ölçüt değil..
benim eşim beni çok kıskanır...bende onu...
aslında benimde hoşuma gider....yanlız abartı kıskançlıkta çok kötü ben evlenene kadar çok çektim şimdi normale döndü herşey dozunda...

ayy canim yaa,kiskanilmak tabiiki güzel bisey bence de...baslarda esim hic kiskanmiyordu,nasil evlendik basladi..simdide offff yeter dedirtiyo bazen..keske bi ayari olsa dimi??
evet derler belki seven insan kiskanir diye ama etrafina baksana hangi sey tam tamina dogru ki bu söz dogru olucak
hiiic kafana takma canimcimm

kıskanılmakkkk
çok kıskanılan biri olduğum için kıskanılmanın güzel bişe olduğunu sanmıyorum

Kıskanmak ve sevgi .Bilemiyorum acaba çok ilgisi var mı ? Çünkü bazı örneklere baktığımda hiç ilgisinin olmadığını hatta bir hastalık olduğunu görüyorum .Örneğin ağabeyim aşırı kıskanç bir insandır .Eşini çok mu sever ? Kocaman bir hayır .Sadece kıskanmayı meziyet sayan , erkeklik göstergesi olarak gören, hasta bir ruh olarak görüyorum .Hem ruhça hem de beyin yapısı olarak sağlıklı olmadığını düşünüyorum .
Ama bir erkek eşine başka erkekler baktğında hiç tepki vermiyorsa, onun güzelliğinin farkında değilse , bu sıkıcı bir durum tabiki .İnsan ister istemez acaba sevmiyor mu diye düşünüyor .Benim eşimde kıskanç değildir .Hatta ilk gençlik yıllarında niye yalan diyeyim çok yadırgadım .Ama sonra gördüm ki sevgi ile ilgisi yok .Kıskançlık nasıl bir huysa , kıskanç olmamakta bir karakter meselesi .İnanın şimdi olsa kıskanç bir adamı hiç çekemem .Gençken hoş gelen kıskançlık , yaş ilerleyince çekilmez olabiliyor kızlar ,bunu unutmayın .Örneğin ağabeyim gibi bir eşim olmadığına şükrediyorum .

Benım de eskı bır sevgılım asla kıskanmazdı bu benı bazen rahatsız ederdı tam olarak odun kıvamında bır cocuktu

kıskanılmak guzelmıs bır tane kıskanan sevgılım oldu henuz ve cok degısık guzel bır duyguymus adamın kısılıgınden kaynaklanıyor

evınde saatlerce otursan kıskanan var
barlarda partı partı gezsen kıskanmayanı var kısılıkten kaynaklanıyor ne yapsan kıskanmaz ınan...

o yuzden oyle cılvelenmen de bır cıkar yol degıl sanıyorum kı

mesela bana da ruhsuzsun sen kıskanmıyorsun benı derler bende de kıskanclık huyu yok bazen de cok kıskanabılıyorum ama baska kızlar gelıp erkegıme sarktıgında

sana da bırılerının sarkmasını sagla belkı ıse yarar bılemıyorum
manav bana baktı falan de eheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…