Garip ama kiskanilmak istiyorum:(((

CiciliBicili

kalbim 'ege' de kaldı:))
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
640
9
EVET GARİP AMA KISKANILMAK İSTİYORUM EVLİYİM VE EŞİM HİÇ KISKANÇ BİRİ DEGİL BELKİ ÇOGUNUZ KISKANILDIGINZ İÇİN BAZEN SIKILIYORSUNUZ BİLE AMA BEN AZDA OLSA KISKANILMAK ÖNEMSEMDİGİMİ SEVİLDİGİMİ KADINLIGIMI HİSSETMEK İSTİYORUM BAZEN SEVMİYOMU DİE BİLE DÜŞÜNÜYORUM BU GERÇEKTEN ONUN BELİRTİSİMİ :uhm::uhm:senağlama

valla kıskanılmak benımde hoşuma gıder..
çok baskıcı tutucu ve şiddetlili olmadan kıskanılmak hoşuma gider....
ama senınkı kıskanmıyorsa ozaman onu kıskandıracak hareketler yapmalısın..
mesala daha bakımlı ol...
daha cilveli

Benim eşimde hiç kıskanç değildir, hiç karışmaz. Bende aksine kıskancımdır ve hiç anlamıyorum bu durumu. Kıskanılmayacak bi tip değilim ama bana mı çok güveniyo kendine mi çok güveniyo bilemiyorum. Genelde de türk erkeği çok kıskanç olur bizimki değişik bi tür demekki!

Kıskanılmak elbette sevginin göstergesi değil.Sizi kısknamıyor diye sizi sevmiyor mu sanıyorsunuz?Sizi aşırı derecede kıskanan,giydiğinize karışan,hayatı size zindan eden bir adamı mı ,yoksa kendine güven duyduğu için anlamsız davranışları olmayan bir adamı mı tercih ederdiniz?:lepi:

Hicte garip bir durum degil bu, her kadin kiskanilmaktan hoslanir, dozunda tabiki!!

Benim ex enistemde hic kiskanc biri degildi, ablam (muhtesem güzel bir bayan allah icin simdi) gezerdi tozardi, giyinir süslenirdi hic kiskanmazdi birsey demezdi, zaten bir zaman sonra anlasildi nedeni??? Sevmiyorduki kiskansin....

Yanlis anlama seninkide böyledir falan demiyorum ama bence
Insan sevdigni kiskanir

Benim fikrim sadece

aynen canım yaa bende kıskanılmak istiorm ama herifte tık yok
oysaki ben onu ne biçim kıskanıorm hemde kıskançlık huyum dildir
sanırım onda olmaması beni daha da kıskanç yapıo
insan arada bi der bu ne kısa etek kimse bakmasın etmesin falan ama yok yok yokk
sevmediğinden dil bunu biliorm sadece kendisinin çok özgürlükçü bi yapısı var
ve benim sıkıp bunaltmak istemio
gene de kıskanılmak istiom ben yaaaaaaaaa

Bu bi yapı meselesi bence. Ya da güven meselesi bilmiyorum. Ben bakımlıyım, gösterişli dikkat çekende bi tipim ama eşim öyle işte kıskanmaz. Ben de isterdim kıskanılmayı biraz olsa iyi olurdu yani.

Bu bi yapı meselesi bence. Ya da güven meselesi bilmiyorum. Ben bakımlıyım, gösterişli dikkat çekende bi tipim ama eşim öyle işte kıskanmaz. Ben de isterdim kıskanılmayı biraz olsa iyi olurdu yani.

evet yapı ve güvenlede çok alakalı..
hele erkek onu çok sevdiğinizi biliyorsa ona aşık olduğunuzu biliyorsa ve sizin ona karşı yalnış bir şey yapmayacagına eminse ve bıraz da kişiliğindede varsa kıskanmaya bılır.
Belkide kıskanıyordur ama belli etmiyordur.

Bacım bulmuşsun bunama bence...Bizim evdeki kavgalar hep ufak tefek şeyler bahane edilerek çıkarılan kıskançlık kavgalarıdır...:1shok:
Niye baktılar, gözlüğüne baktı, güneş gözlüğü takarsan bakarlar.
Bir daha ruj sürme bakmasınlar.
İlla desenli çorap giymek zorunda mısın...
Lisedeki arkadaşlarınla fazla samimisin .
En son KKyı bile kıskandı.Bu siteye rumuz alıp sızmakla tehdit etti beni..-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile

bencede dozunda oldugu sürece herkes kadin olsun erkek olsun kiskanilmak ister.
eger benim esim beni umursamazsa hic kiskanmasza beni sevmiyormu acaba diye sorarim kendi kendime.
hic esinize sordunuzmu sizi kiskaniyormu diye? bazi insanlar fazla belli edemezler kiskandiklarini ,kendilerine cok güvendikleri icin.

Bizim ailede de ben eşimden daha kıskancım,kendime güvenmediğim için mi* hayır çok güvenirim.eşime güvenmediğim için mi? hayır.Ama nedense ilgi sadece bende olsun istiyorum.Eşim de çok açık giymedikten sonra kıskanmaz veya karşı cinsle çok samimi olmadıktan sonra ki onu da asla yapmam kıskanmaz.ben de çok kıskanmasını isterim.Oise ben sevdiğime hayatı zindan etmekten hoşlanmam bu sevgi değil baskıdır der.

seven insan kıskanır (ama dozunda :1closedeyes:)
belki sen kıskandıracak bişey yapmıyorsundur kaydirigubbakcemile

Canım aynen beni ve eşimi tarif etmişsin. Bende çok kıskancım kendime de eşimede güveniyorum ama fazla sahiplenme duygusu ve paylaşamama var bende. Ve aynen senin eşin gibi eşim çok açık olmadığı sürece giyimime makyajıma hiç bişeyime karışmaz. Cevabıda aynı senin eşin gibi, valla hayret ettim benim eşime çok benziyo...Ben onun bu tavrını yetişmesine eğitime bağlıyorum tabii birde bana çok güvenmesi işin sırrı galiba. Aslında iyikide böyle davranıyo çünkü yapma denileni yaparım inadına..o bana sınırlar koysaydı o sınırın dışına çıkmak çok cazip gelebilirdi ama zaten sınırlarını bilen bi insanım Bi komşumuz vardı yemeğe misafir geldiğinde yemeğe yapılan iltifatı kıskanıp kocası burnundan getiriyordu. Yine başka bi komşunun kocası işe giderken kapıyı üstünden kitliyordu. İşte bunları duyuncada haline şükrediyorsun.

kıskandıgı cok söyler ama daha hic şahıt olmadım.. :sm_confused:

fazlamı guvenıyo ki acep:jeyyar:

benim eşim kıskanç bir erkek... bazen hoşuma gidiyor, bazen de hiç hoşlanmıyorum... bence dozunda olmalı..

benim esim de evlenmeden once cok kiskancti,simdi de kiskanctir da,ben ona beni kiskanmasi icin alan birakmiyorum...ben daha fazla kiskaniyorum...
aslinda mantikli dusunecek olursak, sahiplenen erkek,sahiplenilen kadin olmalidir..kadina sahiplenmek yakismiyor bence.kadin guzeldir,asildir,hatundur...bilmem anlatabildim mi..cozum belli,bu benim icin de gecerli ;kiskanmazsak,kiskaniliriz yerimseniben

eşin kıskanmıyo diye sevmiyo diye bişey yok belki kıskanıyo ama sana belli etmiyo
mesela benim eşim kıskanıyorum demez hoşuma gitmiyo der ben hoşuma gitmiyo
diyince çok kıskançsın der ne alakaysa-tatlicadiarzu-üzme kendini canım
Allah başka dert tasa vermesin:1hug:

Emin ol canim her erkek kiskanir.
Hic kiskanc olmayani bile yeri geldiginde kiskanir.
O asiri kiskanc olanlarin ki hastalik gibi birsey.
Benim sevdigimde kiskanc degilim diyor ama öyle bir kiskaniyor ki hic caktirmadan.
Eminim esinde sana belli etmiyordur.

Aynen bizimkininde lafi o "HOSUMA GITMIYOR" :))))

oyyy yerim onu ben:asigim:

benim eşim hiç kıskanç değildi yada ben öyle sanıyordum 5 yıllık evliyiz bu aralar belli ediyor ve beni deli ediyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…