Galiba Hamileyim

Teşekür ederim :).. Hayatta o kadar şey yaşadım ki artık hiç bişi beni şaşırtmıyor...

ergenlik döneminde çocuklar hayattaki en büyük acıyı yaşadığını, dünyanın tüm yükünü omuzladığını sanarlar sanırım sizde o ergenlerden birisiniz =) unutmayın bunlar bir şey değil

Ben buraya dalga geçme amaçlı gelmedim gerçekten hamile olup olmadımı bilmek istiyorum ona göre napıcama karar vericam çünkü durmadan yememden ve uyumamdan iyice şüphelenmeye başladılar anlarlarsa öldürürler beni o yüzden kesin hamile olup olmadımı bilmem gerek pazartesi test yaptırıcam pozitif çıkarsada artık arkadaşlarımın yanına falan giderim ve ben erkek diğilim amacımda gır gır diğil hamile olup olmadını anlamaya çalışan bir kadınım...

Her şey de seni bulmuş nedense ailen üvey sevgilin sevişme sonrası hemen terk ediyor. Adetli iken hamile kal bu gidişle sizin çocuk 3-4 aylık doğup ve yaşayan ilk bebeklerden de olur zaten.:KK37: Biraz daha tutarlı ve güzel bir kurgu ile anlatsaydın belki inandırıcı olurdu ama böyle çok varoş bir hikaye..

Konu gercek olabilir neden olmasin,uvey aileye sahip mutlulugu disarda aramis ve erkek arkadas dedigimiz sahis bu durumdan faydalanmis belkide...konu sahibinin tavirlari cok rahat belkide suan normal psikolojide degil isin ciddiyetini anlayamamis sanirim
Bebek dogurmakta bakmakta oyle sandigimiz kadar kolay degil oyle evcilik oyunlarindaki bebekler gibi degil...!

Son düzenleme:
Ve konu sahibi sen hamile degilsin,belirtiler %99 psikolojik ama bundan sonra iliski yasayacaksan en azindan korunma yontemlerini ogren...!

Haklısın tweety farkındayım kolay olmadının ama beni bu hayatta bağlayan hiç bişi yok ve ben 10 gün öncesine kadar intihar etmeye çalışan biriydim belki anneliğin güzel duygusu bilmiyorum ama şuanda hayat bana çok güzel geliyor bu yüzdende eğer gerçekten hamileysem bu bebeği doğurmak isterim anne olmak zor ama imkansız diğil...

Haklısın tweety farkındayım kolay olmadının ama beni bu hayatta bağlayan hiç bişi yok ve ben 10 gün öncesine kadar intihar etmeye çalışan biriydim belki anneliğin güzel duygusu bilmiyorum ama şuanda hayat bana çok güzel geliyor bu yüzdende eğer gerçekten hamileysem bu bebeği doğurmak isterim anne olmak zor ama imkansız diğil...

Daha cok gencsin sakin oyle intihar filan gecirme aklindan,hayat zor ama bi o kadarda guzel ALLAH GONLUNE GORE VERSİN ne diyim keske konu gercekten fake olsada senin gercek hayatin mutlu bir hayat olsa varsin bizimle dalga gecmis olasin..!

Malesef hayat herkeze toz pembe diğil hamilelik belirtileri olunca bende internetten araştıyordum ve bu siteyi buldum burada bana yardımcı oluna biliceni düşündüm. İlişkiye girdim günden beri şuana kadar yaşadıklarımın hiç bir önemi kalmadı belki hamileyim içimde yeşeren bir bebek bu mutluluğun nedeni belkide delirmeye başladım o yüzden bilmiyorum ama hamileysem bu bebek beni hayatta bağlar ki şuan olasılığı bile beni hayatta bağlamış durumda

Okurken çok güldüm ya.Konu sahibi ya kör cahil,ya da aklı sıra bizlerle kafa bulmaya çalışıyor.Kadın olduğundan bile şüpheliyim ben.Her kadın hamileliğin 9 gün içinde hissedilmeyeceğini zaten bilir.Saçma sapan bir konu.Ne kadar gereksiz insanlar türemiş ya.İçine bir mutluluk girmiş acaba hamile miymiş daha neler.

normaldede adetinde bukadar kesilme oluyormuydu..bu kadar erken belirti olamaz heralde....
hamile değilsende bundan sonra dikkat et..
hamileysem doğururum demek sadece dile kolay.....

Malesef hayat herkeze toz pembe diğil hamilelik belirtileri olunca bende internetten araştıyordum ve bu siteyi buldum burada bana yardımcı oluna biliceni düşündüm. İlişkiye girdim günden beri şuana kadar yaşadıklarımın hiç bir önemi kalmadı belki hamileyim içimde yeşeren bir bebek bu mutluluğun nedeni belkide delirmeye başladım o yüzden bilmiyorum ama hamileysem bu bebek beni hayatta bağlar ki şuan olasılığı bile beni hayatta bağlamış durumda

Çok güzel toz pembe hayaller kuruyosun maşallah:KK51:
Ne diyelimki sana buradan bildiklerimizi söyledik işte anlattık
Müneccimmiyiz biz hamile olup olmadığını nereden anlayacağız

X