Galiba Hamileyim

Yok yaa böyle çok samimi uzun yıllardır olan arkadaşlıklarım var gel kal diyenler oldu ordan oraya sürüklenicam belki ama yapcak bişe yok hatamın bedelini ödüyorum ailem kesinlikle kabul etmez hatta duyarlarsa ölümüm olur zaten benden nefret ediyorlar bahane olur onlara ama kesinleşmedende gitmek istemiyorum çünkü sonra bide eyer hamile diğilsem evede dönemem

ne kadar uzun yıllık arkadaşlar bunlar
40 yıllık ahbaplar mı mesela?

Yok yaa böyle çok samimi uzun yıllardır olan arkadaşlıklarım var gel kal diyenler oldu ordan oraya sürüklenicam belki ama yapcak bişe yok hatamın bedelini ödüyorum ailem kesinlikle kabul etmez hatta duyarlarsa ölümüm olur zaten benden nefret ediyorlar bahane olur onlara ama kesinleşmedende gitmek istemiyorum çünkü sonra bide eyer hamile diğilsem evede dönemem

bi dalı tutmadan ötekini bırakmam diyosun

o zaman efferim sana emmeeeeeeeee

keşkem bu aklını sevgiline hayır diyemezken kullansaydın daha eyi olurdu sankim :KK6:

Yok ben o kadar yaşlı diğilim önemli olan ne kadar iyi tanıdığın bence insan 40 yıllık arkadaşına bile güvenemiyor yeri gelince iyi samimi arkadaşlıklarım var yapmacıklardanda uzak bir hayattım o yüzden kalıcak yer bulmak pek sıkıntı olmaz

eyer mi sana doğum hediyesi olarak imla kılavuzu göndermek istiyorum özelden yaz adresini
:KK51:

kızlaaaaarrrrr ve eeeee bomba aklıma geldi regl iye renkli olmuşum diyenler de varrrr, ben regl kelimesini bilmezken renkli oldum diyenlere ya ne kadar kibarlaştırıyo renk falan adet de olsun bitsin derdim içimdennn

Bence bu şahıs almış eline bira şişesini açmış bi türk filmini bi yandanda buraya cevap yetiştiriyor..kafa gidik gibi baksanıza:KK51::KK52:

Evet isimde düşündüm ama hamile miyim sizce ve hamile olup olmadımı kesin nasıl öğrene bilirim illa adetin gecikmesi mi lazım 1 ay beklemem ki ben bizimkiler anlamaya başladı :KK70:

X