Galiba Hamileyim

Dalga geçme amaçlı burda diğilim öyle düşünenlere kendimi kanıtlamak zorundada diğilim sadece bilgi edinmeye geldim sorularıma düzgün cevap vermicekseniz meşgul etmeyin beni sinirlenmeye başlıyorum artık !

Nickimin anlamı şuana kadar bana pek hayatta yardımcı olan olmadı ailem ilgilenmedi her zaman her konuda yanlızdım hep yanlız uyudum kimse masal anlatmadı kimse üstümü örtmedi çocuklumdan hatırladım tek şeyse felç annesine bakmaya çalışan ve ölümünü an ve an izleyen küçük bir kızdı ve öz babamda dahil herkez gitti ve hep yanlız kaldım sonsuza dekte bu böyle sürecek sanırım o yüzden forever alone

Nickimin anlamı şuana kadar bana pek hayatta yardımcı olan olmadı ailem ilgilenmedi her zaman her konuda yanlızdım hep yanlız uyudum kimse masal anlatmadı kimse üstümü örtmedi çocuklumdan hatırladım tek şeyse felç annesine bakmaya çalışan ve ölümünü an ve an izleyen küçük bir kızdı ve öz babamda dahil herkez gitti ve hep yanlız kaldım sonsuza dekte bu böyle sürecek sanırım o yüzden forever alone

başınız sağolsun..
yalnızmı yaşıyorsunuz
yaşınız kaç:26:

Ya bu senin anlattıkların gerçek
Yada küçükken çok fazla sezercik filmi izlemişsin:44:

Nickin anlami nedir merak ettim sonsuza kadar yalniz demekmis baska anlamidami var insanlari nicke gore degerlendireceksek bi kedi gordum sanki:KK60:

Google a forever alone yazdığınızda çıkan görsellerden bile anlayabilirsiniz.. Mesela: $images.jpg

Basin sagolsun ALLAH RAHMET EYLESİN ANNECİGİNE :KK43:

Yaa git işine kardeşim daha nickini görmeden yazdığın mesajı okudum yaş kaç 14 falan mı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ama az önceki mesajında ailem duysa beni öldürür ilk önce morga sonrada mezara yazmıştın,
Eee hani kimsen yoktu kimsenin umrunda değildin bu nasıl iş:26:

Babamın umrunda diğilim zaten ama başkalarının ne dediği babamın umrunda olur bi çocuğa sahip çıkamıyosun dediler diye beni dövdüğünü bile hatırlıyorum sen düşün :KK43:

hamilesin!!!!!!!!
bunu duymak istiyordun sanırım :KK70:
saçma sapan fake hesaplar ile milletin değerli vaktini alma .!
bak cocugun 9 aylık olmustur ben bunları yazarken :KK52:

Üvey babamla yaşıyorum ama varda yok gibi gece geç geliyor benle konuştuğu bile yok konuşursada kavga etmek için yaşım 17

yaşın 17 mi
daha çoçuksun sen ya..
dikkatli olsana biraz..sevgilin kaç peki...
hem yalnızım diyorsun hem neler yapıyorsun
başına bi iş gelse kim koruyacak seni sevgilinmi...
ayrıca hamile değilsindir kesin...içindeki mutlulukta hayal dalgası olmalı....

X