Galiba aldatılıyorum emin olmam lazım yardım edin lütfen

Lütfen kayınvalidenize dikkat edin, iyi niyetle yaptığını düşünsen bile erkek nefsini kabartıyorlar, erkektede azıcık niyet var ise...

Doğru söylüyorsun aslında. "Bırak biraz da onlar uğraşsın" demekle ne demek istediniz

Teşekkür ederim. Ne yazık ki i phone değil androit telefonlar, önereceğiniz başka var mı?

Eminsem ve boşanacaksam neden kadını arayayım? eşini aramak daha mantıklı değil mi?

Konuşmaya başlamışlar bu bıle yetmezmi flörtleşiyorlar işte.Yoksa niye konuşsun

Panik olunca eşine karşı dedilleri yok eder olur biter, öyle olmaz mı?
Evet düşünüyorum, birçok şeye katlandım bu olmaz
Ne delili? konuşmaysa, mesajsa isterseniz savcılık hepsini ortaya çıkarır..

Yeter ki sen güçlü dur .İyi bir avukat bul.

Yazışmaları başlı basına bir saçmalık zaten , siz açık vermeyin uygun bir program yükleyip takip edin, durum netleşince eşinizin ve ailesinin yüzüne vurup boşanırsınız.

Sen görümcenin arkadaşını tanıyor mu sun tanıyorsan da tanımıyorsan da sanki tanışma niyetiyle iyi görünüp görümcenle birlikte eşin de evdeyken size davet et hatta sadece o kadını davet et sanki arkadaş olmak istiyormuşsun gibi mutfağa vs gidip gözet sen uzaklaşınca pısıltılar yakınlaşmalar oluyor mu yoksa herşey normal mi anlarsın ona göre önlem alırsın

Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum. Sizin emin olmanız için yaz kızım 200torba çimento kısmında mı yakalamanız lazım. Ekran görüntüsü alıp kendınıze yollayın. İçeriği ne olursa olsun x bir kadın o

Tanıyorum ama farklı şehirlerdeyiz

Tam olarak nasıl bir ispat ariyorsunuz
Adam aldatıyor işte
Fiziken olmasada oda yakındır
Siz başka bir adamla yazışsanız eşiniz bunları görse, olabilir ya az daha bakayım ne yaziyorlar belkide havadan sudandır demez emin olun

Hem napcaksin mesajlari diyorsunuz hem kadinin esine de soyle diyorsunuz
herhaldeki mesajlari alacak konu sahibi yani bi alemsiniz
Biz bile burada merak ettik ne konusmuslar bu kadin merak etmeyecek mi sirf meraktan bile arastirilir
Birak yahuu napacaksin mesajlari falan yaziyorlar, aldatilsaniz eminim amaan bosver mesajlari dersiniz
Kadinin esine soyleyebilmek icin rezil etmek icin delil lazim, tazminat icin ya da en basitinden bosanmak icin delil lazim
Bu aldatan adamlar hakim karsisina cikinca ben karimi seviyorum hakim bey diyorlar sonra ugras dur delilsiz ispatsiz bosanmak icin
Karsidaki kadin da evli, adam bosanip kadina da kosamayacagi icin bosanmamak icin elinden geleni yapar
Delil toplayin, mesaji yakaladiniz mi iceriginde hicbi sey olmasa hal hatir sormak olsa bile ekran goruntusu alin o kadar vaktiniz yoksa kendi telefonunuzla mesajin fotografini cekin

Arkadasım sakın yanlış anlama,ama sizin iş artık programa flan gerek olmadan zaten ayan olmuş. Bundan sonra yapacağını düşün derim. Gerçi insan onca yıllık evlilik sonrası çok daha acık bilmek ister bazı şeyleri

Bu mesajlaşmaların tam olarak içeriği nedir? Herkes yazmış mesajlaşmaların bile yeter ama içerik önemli. Sonra siz rezil olmayın. Bazen olmayacak bir sonuç çıkıyor mahcup olmayın. Be tarz bir mesajlaşma? Ne yazmışlar birbirlerine? Bence kesinlikle önemli bu durum.

Bence esının gorumcenın arkadasıyla msjlasması bıle bosanma sebebı daha ne delıl arıyorsunkı yıllar oncesınden konussalar neysede sonradan konusması sacma hadı gorunce konussun fılan ama msjlasmak ne alaka yıllardır bınarkadaslıgı yoksa bence evlı bı ınsan bı kadınla msjlasması hıc dogru bısey degıl. Esıne sende kardesının arkadasıyla msjlasacagını soyle bakalım ne tepkı verecek emınım oda boyle bıseyı kabul etmeyecektır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…