Galiba aldatılıyorum emin olmam lazım yardım edin lütfen

Evet boşanacağım, öyle bir durumda kadına ne diye ayar vereyim ki , Niye muhatap olayım? Ama kocasına bilgi veririm
Şimdi şöyle söyleyeyim senin gibi 100 lerce konu açan gördüm eşinin haberı olmadan telefonuna casus program yükleyip kanıtlamış ve bazı nedenlerden yada eşinin çok pişman olup affettiğini vs Bu durumda nasıl olsa eşim affediyor diyip tekrar yeltenir onun rahatlığı olur Ayrıca zaten gorumcenin arkadasiyla gorüsmesi yanlış zaten ..

Kimseyi dinlemeyin takipte kalip delil toplayin bu surecte normal davranin. Dedikleri takip programini yukleyin mutlaka mahkemede delil olarak sayilmaz ama en azindan kadının esine ve kocanızın ailesine gosterebileceginiz somut seyler olur elinizde. Gerekirse parali tskip programindanda alabilirsiniz. Youtbda bu tarz programlari tanitan youtubarlar var onlarla mesajlasin sorun neler yapabilirim diye. Onun gözünün onunde asla onun teline dokunmayin umursamaz davranin ve yokken inceleyip tekrar ayni konumda geri koyun. Yakalayabileceginiz tek sey bu telefon cunku. Sifre filankoyarsa hic program yukleyemezsiniz. 2. Telefonvarsa bile gun gelir bir gafletle kendi telinden onla mutlaka görüşür. Birde evden cok absurd saatlerde cikisi olursa hemen bir taksiyke sizde takip edin

X