Galiba aldatılıyorum emin olmam lazım yardım edin lütfen

Neyden emin olacaksın?
Msjlaşıyorlar işte
Kadının nosunu al mesaj at eşime bir mesaj daha atarsan eşinin de haberi olur de
Eşinin de ağzına mıç
Nazikliğin sırası değil
Kadını tanıyorum zaten, oturup konuşmuşluğumuz görümcemle evine gitmişliğim yemeğe çıkmışlığım var. Emin olup kocasına da bilgi verip bu işi sonlandırmak istiyorum

12 yıllık evliyiz. Birkaç tedaviye rağmen çocuğumuz olmadı, maddi açıdan da daha fazla devam edemedik. Tedaviler aşamasında işten çıkarıldım. Eşiminde eğitimi var ama düzenli işi yok artık iş için moralide yok sanırım, ailesi de onların yanında olsun da, bizim geleceğimiz ne olmuş umurlarında değil. Eşim ailesine daha doğrusu özellikle annesine, annesi de eşime düşkün (Bence düşkünlükten daha çok fazlaca bencillik ama). Kayıvalidem iyi bir insan olabilir ama bize karşı çok yanlışları olan bir insan. Eşime hergün içmesini tavsiye eden, beni,ailemi hep kötüleyecek bir konu bulan uyduran, eşimin yanında başka kadınları öven vs vs. Ben yeğenimin rahatsızlığı nedeniyle hastanedeyken eşim annesinde kaldı. Görümcem evli bir kadın arkadaşı ile gezmeye gelmişler hepsi kayınvalidem de kalmışlar ve hepberaber gezmişler, görümcemin arkadaşını da çok beğenirler severler(benim yanımda da kadın görümcemi kayınvalidemi çekiştiriyor ama neyse). Ben eve döndüğümde eşimde bazı farklılıklar farkettim, telefonuna kontrol ettiğimde görümcemin arkadaşıyla mesajlaşmalar gördüm çok açık olmasa da aralarında birşeyler olduğunu düşünüyorum. Eşime kendisinde bazı değişiklikleri farkettiğimi belirttim isim belirtmeden eğer herhangi birisiyle birşeyler yaşıyorsa bunu belirtmesini istedim. Tamamen inkar etti istersem telefonuna bakabileceğimi belirtti, onun saklayacak birşeyi olmadığını söyledi. Haberi olmadan arada telefonuna bakıyorum, arada mesajlaşıyorlar, arada mesajları siliyor. Mesajlar çok masumda gelmiyor ama emin olamıyorum. Biraz takip etmek istiyorum ama mesajları sildiği için tam içeriyini anlayamıyorum. Sizin bilginiz var mı, bazı uygulamalar, proğramlar varmış takip için bu şekilde kullanan güvenli bu şekilde program varmı? Araftayım en azından emin olursam bu işi daha fazla yürütmenin anlamı yok, ACİL YARDIMINIZI BEKLİYORUM.

Altta da arkadaşlar belirtmiş zaten, mesajları silmesi olsun, başka bir kadınla belirli aralıkla yazışması olsun masumhane değil asla. Dediğiniz gibi takipte kalın. Birşeyler yakalarsanız da delil olarak mutlaka yedekleyin. Üzücü bi durum , sanmıyorum ama inşallah biz yanılıyoruzdur 😣

Kadını tanıyorum zaten, oturup konuşmuşluğumuz görümcemle evine gitmişliğim yemeğe çıkmışlığım var. Emin olup kocasına da bilgi verip bu işi sonlandırmak istiyorum
Kocanız telefonu elinden bırakıyor mu?
Program indirip kuracak ve gizleyecek vaktiniz var mı?

Yeni tanıştığı bir kadınla mesajlaşması yeterince açık değil mi zaten? İçeriğine ne hacet...

Beklemede kal ve şüphelerini açık etme zamanla mutlaka açık verecektir, kanıt topla. Eğer boşanmayacaksan da 3 maymunu oyna, yüz göz olma.

Arkadaşım takip prog işi mi kalmış ya
Hala toz kondurmuyorsun hayret birşeysin
Haklısın ama çok ta masum değilim. Eşim için itibar önemlidir, bunca çektiklerimden sonra rezil olmasını istiyorum, ona olan güvenimi kötüye kullandığı için de. Kadının da kocasına, çocuklarına çevresine rezil olmasını istiyorum. İş o raddedeyse birlikte olduklarını görmek ve göstermek

Yeni tanıştığı bir kadınla mesajlaşması yeterince açık değil mi zaten? İçeriğine ne hacet...

Beklemede kal ve şüphelerini açık etme zamanla mutlaka açık verecektir, kanıt topla. Eğer boşanmayacaksan da 3 maymunu oyna, yüz göz olma.
Bende kanıt toplamaya çalışıyorum

Haklısın ama çok ta masum değilim. Eşim için itibar önemlidir, bunca çektiklerimden sonra rezil olmasını istiyorum, ona olan güvenimi kötüye kullandığı için de. Kadının da kocasına, çocuklarına çevresine rezil olmasını istiyorum. İş o raddedeyse birlikte olduklarını görmek ve göstermek
Gerçek olduğunu düşündüğümde ilk tepkim bu oldu rezil olsunlar istedim

Mesajlaştıklarını biliyorsun ama içeriğini merak ediyorsun.
İşsiz, çulsuz adamdan tazminat da alamayacağına göre delile de gerek yok.

Nükleer atom fiziği konuşmuyorlar ya bildiğin flörtöz mesajlar. Bırak biraz da onlar uğraşsın. Sal ipini gitsin..

Ne konuştuklarının ne önemi var?Eşinizin kız kardeşinin arkadaşıyla eşiniz neden mesajlaşsın? Benim bu durumu öğrenmem zaten bitirme sebebim olur, bir anda ortaya çıkan kız kardeş arkadaşı mesajlaşması size normal geliyor mu? Havadan sudan konuşsalar bile ne münasebet? Benim kayınvalidenin de böyle başka kadınları abartarak övme huyu vardı eşime, rahatsız oluyordum ama dengesizliğine veriyordum, demek böyle amaçlarda güdüyorlarmış aslında.Kadın öyle bir betimler ki gördüğü kadınları, en ince fiziksel ayrıntısına kadar, sanki peri kızı anlatıyor sanırsınız haaa yalnız bana değil eşime betimler.

Ne münasebet ya nasıl mesajlaşır? Numarayı silsenize. Birsey derse de esiniz sende durmasına gerek yoktu dersiniz. Veya direk kızın numarayı alın kendiniz yazın esime bir daha mesaj atmayın diye. Esinizden de engelleyin mesaj atsada arasada ulaşamasın..

12 yıllık evliyiz. Birkaç tedaviye rağmen çocuğumuz olmadı, maddi açıdan da daha fazla devam edemedik. Tedaviler aşamasında işten çıkarıldım. Eşiminde eğitimi var ama düzenli işi yok artık iş için moralide yok sanırım, ailesi de onların yanında olsun da, bizim geleceğimiz ne olmuş umurlarında değil. Eşim ailesine daha doğrusu özellikle annesine, annesi de eşime düşkün (Bence düşkünlükten daha çok fazlaca bencillik ama). Kayıvalidem iyi bir insan olabilir ama bize karşı çok yanlışları olan bir insan. Eşime hergün içmesini tavsiye eden, beni,ailemi hep kötüleyecek bir konu bulan uyduran, eşimin yanında başka kadınları öven vs vs. Ben yeğenimin rahatsızlığı nedeniyle hastanedeyken eşim annesinde kaldı. Görümcem evli bir kadın arkadaşı ile gezmeye gelmişler hepsi kayınvalidem de kalmışlar ve hepberaber gezmişler, görümcemin arkadaşını da çok beğenirler severler(benim yanımda da kadın görümcemi kayınvalidemi çekiştiriyor ama neyse). Ben eve döndüğümde eşimde bazı farklılıklar farkettim, telefonuna kontrol ettiğimde görümcemin arkadaşıyla mesajlaşmalar gördüm çok açık olmasa da aralarında birşeyler olduğunu düşünüyorum. Eşime kendisinde bazı değişiklikleri farkettiğimi belirttim isim belirtmeden eğer herhangi birisiyle birşeyler yaşıyorsa bunu belirtmesini istedim. Tamamen inkar etti istersem telefonuna bakabileceğimi belirtti, onun saklayacak birşeyi olmadığını söyledi. Haberi olmadan arada telefonuna bakıyorum, arada mesajlaşıyorlar, arada mesajları siliyor. Mesajlar çok masumda gelmiyor ama emin olamıyorum. Biraz takip etmek istiyorum ama mesajları sildiği için tam içeriyini anlayamıyorum. Sizin bilginiz var mı, bazı uygulamalar, proğramlar varmış takip için bu şekilde kullanan güvenli bu şekilde program varmı? Araftayım en azından emin olursam bu işi daha fazla yürütmenin anlamı yok, ACİL YARDIMINIZI BEKLİYORUM.
Mesajin içeriği önemli değil ki . Zaten mesajlasmis baska bir kadınla .

Ne konuştuklarının ne önemi var, e mesajlaşıyo daha ne yakalıcaksın, e boşan hemen, kadınla konuş diyen ani karar veren canım hemcinslerim bu kadın nasıl delil toplayacak peki ? 🤔 kocası inkar edicek kadın inkar edicek konu sahibini ikna edicekler bu kadın ayakta uyucak belki onlar ikinci telefon alıcak ordan devam edicekler. Kimseyi dinleme sen takipte kal delilleri topla sağlamlaştır zamanı geldi mi şak diye önlerine at hayatlarını mahfet kol gibide tazminatını al ama asla bişey belli etmeden devam etmelisin arkadaşlarının dedikleri takip programını indir. Eğer eşinle senin telefonun i phonse BUL uygulamasından eşinin yerini takip et ama o tuvaletteyken O uygulamadan eşine istek at eşinin telefonundan kabul et birdaha hiç bildirim gitmiyo eşin farkedemez, nerde olduğunu ordan takip edebilirsin sosyal medya kullanıyosa ordan konuşmalarını takip et o mesajlaşmalarının hepsinin ekran görüntüsünü al kendine at yavaş ilerle delilleri topla

Mesajlarda ne yazıyor peki tam olarak,,,?

X