Galiba aldatılıyorum emin olmam lazım yardım edin lütfen

Hem napcaksin mesajlari diyorsunuz hem kadinin esine de soyle diyorsunuz
herhaldeki mesajlari alacak konu sahibi yani bi alemsiniz
Biz bile burada merak ettik ne konusmuslar bu kadin merak etmeyecek mi sirf meraktan bile arastirilir
Birak yahuu napacaksin mesajlari falan yaziyorlar, aldatilsaniz eminim amaan bosver mesajlari dersiniz
Kadinin esine soyleyebilmek icin rezil etmek icin delil lazim, tazminat icin ya da en basitinden bosanmak icin delil lazim
Bu aldatan adamlar hakim karsisina cikinca ben karimi seviyorum hakim bey diyorlar sonra ugras dur delilsiz ispatsiz bosanmak icin
Karsidaki kadin da evli, adam bosanip kadina da kosamayacagi icin bosanmamak icin elinden geleni yapar
Delil toplayin, mesaji yakaladiniz mi iceriginde hicbi sey olmasa hal hatir sormak olsa bile ekran goruntusu alin o kadar vaktiniz yoksa kendi telefonunuzla mesajin fotografini cekin
Sağolun, elimden geldiğince yakalayabilirsem fotoğraf çekmeye çalışıyorum

ya aslında aklıma şöyle bir şey geldi eğer o kadının eşini tanıyorsan hemen tepki gösterecek birimi degilmi onu tahmin edebiliyorsan adamla konuş benim eşimle mesajlaşıyor ve mesajları göremiyorum silinmiş oluyor bu yüzden şüphe duydum sizde eşinizi takip edermisiniz vs. Diye konuş

ya aslında aklıma şöyle bir şey geldi eğer o kadının eşini tanıyorsan hemen tepki gösterecek birimi degilmi onu tahmin edebiliyorsan adamla konuş benim eşimle mesajlaşıyor ve mesajları göremiyorum silinmiş oluyor bu yüzden şüphe duydum sizde eşinizi takip edermisiniz vs. Diye konuş
Kadının eşiyle tanışmadım, anlatıldığı kadarıyla pek tanımıyorum. Eski polis aile durumları iyi olunca restaurant açmışlar, şimdi birçok restaurantları var. Adam köpek gibi çalışıyor, kadın arada gidip çalışıyorum adı altında banka işlerini falan hallediyor. Kadın geziyor tozuyor, bol bol alışveriş yarıyor.
Dediğin gibi adama söylemeyi düşünüyorum ama adamın tavrı ne olur bilemiyorum

Arada mesajlasıyorlar mı 🤣🤣ve siz hıcbısey yapmıyorsunuz?

Siz hasta yegenınızle ugrasırken, gorumcenın arkadasıyla flört eden sonrasında mesajlasmsya devam eden bu adamı neden bosamıyorsunuz, ÖZÜNDE İYİ BİRİ Mİ YOKSA O DA?

Kadını tanıyorum zaten, oturup konuşmuşluğumuz görümcemle evine gitmişliğim yemeğe çıkmışlığım var. Emin olup kocasına da bilgi verip bu işi sonlandırmak istiyorum
Sen önce kendi Evlılıgın ıcın bisey yap, sonra kadının kocasını dusunursun.
Suankı gurur senin gururun ama goruyorum ki cok umurunda degıl gururun
Sonra bosan diyince taslıyorlar herkese bosan dıyosun diye.
Ne diyim mahmut mu diyim

Olduki kanıtladın aldattı ne yapacaksin bosanacakmisin?
Hayır bosanmayip , yutacaksan da hiç yüz göz olma karşı tarafa ayar çek tehdit usulü yeterli

Sen önce kendi Evlılıgın ıcın bisey yap, sonra kadının kocasını dusunursun.
Suankı gurur senin gururun ama goruyorum ki cok umurunda degıl gururun
Sonra bosan diyince taslıyorlar herkese bosan dıyosun diye.
Ne diyim mahmut mu diyim
Evet gurur ne ki o yüzden evliliği sonlandırmak istiyorum. Allah size yaşatmasın inşallah

E normal değil mi? Kocanız ondan şüphelendiğinizi bilip mesajlaşmaya devam edecek kadar aptal değilmiş demek ki.
Mesajlarını okuduğumu söylemedim, neler yapılacağını görmek için ama anlamış olabilir belki. Haberleşmek için benim çözemediğim başka bir yolda kullanıyor olabilirler, bilmiyorum

TrackView var iyi bir takip programı bir tanışım onu kullanıyordu hiç anlaşılmıyor diyordu ama bilmiyorum aslında iyi birşey değil göreceksin duyacaksın mahkeme onu delil olarak kabul etmiyor özel ihlale girdiğinden. Yada indir ama ne duyarsan ne görürsen söyleme haklıyken haksız konuma düşebilir misin diye düşünüyorum Allah kolaylık versin buraya üye olunca çeşit çeşit şeyler görüyorum okuyorum Allah yardımcın olsun

TrackView var iyi bir takip programı bir tanışım onu kullanıyordu hiç anlaşılmıyor diyordu ama bilmiyorum aslında iyi birşey değil göreceksin duyacaksın mahkeme onu delil olarak kabul etmiyor özel ihlale girdiğinden. Yada indir ama ne duyarsan ne görürsen söyleme haklıyken haksız konuma düşebilir misin diye düşünüyorum Allah kolaylık versin buraya üye olunca çeşit çeşit şeyler görüyorum okuyorum Allah yardımcın olsun
Teşekkür ederim. Mahkeme için düşünmüyorum zaten takip işini, mahkeme aşamasında hakim telefon detaylarını operatörden talep ediyor sanırım

X