Fsh yüksekliği

Merhaba enfeksiyon kapmissiniz
Doktora gidene kadarki surede sunu uygulayin yarim ç.kaş. karbonat 1 bardak su karistirip icin
Ac karnina 1 kş elma sirkesi
Pamuga da sirke dokup ozel bolgenizi silin
Sonra mutlaka doktora gidin
Çok teşekkür ederim aslında hafta da üç gün (bagısıklık ve bagırsak temızlıgı ıcın uygulandıgını gormustum) bal sirke ve lımon suyu karısımı ıcıyorum sabahları karbonat ph ıcın ki zaten bv ph dengesızlıgınden oluyor diye bılıyorum içerden Bakım ıcın içmek hıc aklıma gelmemıstı sagolun var olun

O olabiliyor bazen özellikle adet sonrası ilişkide bulundugunuz an olabiliyor ama tabi parça vs alındı diyorsunuz belkide mikrop kaptiniz bakinin tabi ben vitamin kullanıyorum erken menopoza yumurta calisinini sağlayan Bir vitamin iyiye gidiyoruz gibi bakalim

Rica etsem ısmını verebılırmısınız kullandıgınız vıtamının?(adet sonrası dedıgınız dogru kesınlıkle parçayıda adetlıyken aldı doktor nıyr boyleler bunlar ya bi tarafı yaparken dıger tarafı bozuyorlar)

Rica etsem ısmını verebılırmısınız kullandıgınız vıtamının?(adet sonrası dedıgınız dogru kesınlıkle parçayıda adetlıyken aldı doktor nıyr boyleler bunlar ya bi tarafı yaparken dıger tarafı bozuyorlar

bu mumkunmu kı ben anlamadım değerlerım berbat hıc boyle bısey gorenınız oldumu gebelık pozitif

Eklentiler

• test.jpeg
    116,9 KB · Görüntüleme: 255
Canım statera plus mu aletini getirmiş?

Üzüntü menopoza sokar mi sence var mı böyle bildiğin?

Üzülünce derinden menopoza giriliyor di mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…