Friends

:KK70: evet kesinlikle katılıyorum
Bölümler üzerinde konuşabiliriz pofucum, topik canlanır :KK19:
31180a69edb13ecf161410c1aec68f07.jpg
. Didosh hâlâ yok ortalıkta :110: genelde OH MY GODDD ları da sık sık duyacaksınız kızlar :KK59:

OriginalNIKITA OriginalNIKITA yok bu sana attığım sezonlukdizi.com var ya hani orda da 1994 yazıyor :KK70: ondan şaşırdım..yok artık yanlışları var sanırım diye düşünmüştüm birden :KK70: ee benim bu diziyi bilmemem normal çocukmuşum hahaha :KK70:

OriginalNIKITA OriginalNIKITA yok bu sana attığım sezonlukdizi.com var ya hani orda da 1994 yazıyor :KK70: ondan şaşırdım..yok artık yanlışları var sanırım diye düşünmüştüm birden :KK70: ee benim bu diziyi bilmemem normal çocukmuşum hahaha :KK70:
Bende çocuktum ayol, buraya 94te gelmediydi zaten , daha sonra ulaştı. O yıllarda doğanlar zaten pek bilmezler.
641c7d1cade71015c4c1bb6e7e4de957.jpg

Az önce ben dizi izlerken eşim farketti. Tlc kanalında Web therapy diye bir dizi var. Orda ki kız yani Dr. Fiona bizim Phoebe miş.
Aslında çokta yaşlanmamış

Az önce ben dizi izlerken eşim farketti. Tlc kanalında Web therapy diye bir dizi var. Orda ki kız yani Dr. Fiona bizim Phoebe miş.
Aslında çokta yaşlanmamış
evetthhhh, ama bana izlemek hic kismet olmadi, webcam den psikologluk yapiyor dimi? '' the other woman'' da da oyunuyor, kücük bir rol ama. Hepsi yaslandi canim , Monica nin yüzünü görsen hemen fark edersin . Botox sisirmis resmen yuzunu. Rachel yine o kadar degil ama, onda da yaslilik belirtileri gozukuyor .... eee yillarrrr aahhgg

X