Fotoğraflarla bacaklarımızdaki incelmeyi takip edelim.

Merhaba canıım. Bende varımmmmm!.
Benimde aynen belden üstü tamam ama bacaklar kalın. Alet alamam ama evde yapacileceğim egzersizlerle vs inceltmeye kararlıyım. Bende resmimi ekleyeyim.

bbks.png
Bu önden.

adszfhf.png
Bu da yandan.

resmen teşhir etmişsiniz kendinizi pess valla..

Merhaba canıım. Bende varımmmmm!.
Benimde aynen belden üstü tamam ama bacaklar kalın. Alet alamam ama evde yapacileceğim egzersizlerle vs inceltmeye kararlıyım. Bende resmimi ekleyeyim.

bbks.png
Bu önden.

adszfhf.png
Bu da yandan.

Bacaklarımızın rengi de şekli de aynı. :KK1: Bence gayet güzel, ne ince ne kalın.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya'nın selülit formulü:
-10 limonun suyu
-20 aspirin
-limonun suyu kadar susam yağı
Bütün bu malzemeleri cam bir şişe içerisinde iyice karıştırın.sorunlu bölgelere iyice sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da yürüyün. 2 hafta içinde farkı göreceksiniz. Hatta ilk hafta başlayacak değişim.

Bunun yanı sıra; hergün 1 saat yürüyecek olursanız daha güzel ve pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz.

ıncetmeyede yardımcı olurmu acaba benım bacaklar cok kalın malesef ama ıncetme ıcın zeytın yagı ve lımon okumustum yıne burada offff bır sey soyleyın bana :KK43:(

ıncetmeyede yardımcı olurmu acaba benım bacaklar cok kalın malesef ama ıncetme ıcın zeytın yagı ve lımon okumustum yıne burada offff bır sey soyleyın bana :KK43:(

Ben bunu bir süre yaptım canım,hatta hala var hazırda :)
Bacaklarım inceldi biraz,südükten sonra callanetics'in bacak egzersizlerini yaptım. Platesin bacak hareketlerini yaptım.
Denemende fayda var:KK34:

bacak fotoğrafı koymak niye teşhircilik olsun ki?

yüzünü mü eklemiş de ben göremiyorum?

yolda giderken 'anaaa kk daki bacaklar ' denmesi gibi bir ihtimal mi var?

ben geçen sene sınava hazırlanırken kilo almıştım ve bacaklarım tombikleşmişti.. :KK9:
sınavdan sonra 5-6 aylık yürüyüş egzersizleri ve beslenmeme dikkat ederek bacaklarımı bu hale getirdim :)

önemli olan spor yapmak ve beslenmeye dikkat etmek :KK9:

geçen sene ve bu seneki bikinili fotolarım...
$ayvalık11.jpg $bodrummmm231-001.jpg

ben geçen sene sınava hazırlanırken kilo almıştım ve bacaklarım tombikleşmişti.. :KK9:
sınavdan sonra 5-6 aylık yürüyüş egzersizleri ve beslenmeme dikkat ederek bacaklarımı bu hale getirdim :)

önemli olan spor yapmak ve beslenmeye dikkat etmek :KK9:

geçen sene ve bu seneki bikinili fotolarım...
Eki Görüntüle 495642 Eki Görüntüle 495643

Maşallah canım,hakikaten baya bir incelme var:KK9::KK9::KK9:

Doğumdan sonra sadece bacaklarımı inceltmek istiyorum özellikle diz bölgemi ama popom kalsın eskiden küçüktü şimdi bu hali iyi oldu. nasıl yaparım?

Doğumdan sonra sadece bacaklarımı inceltmek istiyorum özellikle diz bölgemi ama popom kalsın eskiden küçüktü şimdi bu hali iyi oldu. nasıl yaparım?

Callanetics'in bacak egzersizlerine bir bak canım,
bacak yoğun alışırsan istediğine ulaşabilirsin :KK34:
Platesinde lastikle yapılan çok güzel bacak hareketleri var,ben denedim tavsiye ederim:KK34:

Merdiveni herkes söylüyor,geçenlerde apartmanda inip çıkayım dedim her seferinde biri çıktı karşıma:)
Napıyorsun manyak der gibi bakıyorlar :)

Kendi katımızda 2 yukarı 2 aşağı yapacam nerdeyse :)

apartmanın değil sokakta bi merdiven parkların çevresinde falan bulabilirsin :) yokuş yürümek bile etkilidir bu konuda...

X