Fotoğraf göndermek istiyorum?

Sevişiyormuşsunuz zaten, fotoğraf isterdi görmek istese sanki ya.
Ay ben de sanırım bu yüzden atmadım içten içe utanmak değil de neden istemedi istemediyse ben niye atayım düşüncesiyle atmadım, sanki devlet meselesiymiş gibi bunun üzerine de oturup düşünmüşüm libidom mu yükseldi nedir

Kızlar nişanlımla birlikteyken çok güzel bi cinsel hayatımız var uzaktayken ikimizde bunu konuşmayı pek sevmiyoruz, şimdi de bazı sebeplerden bir süredir mecburi uzaktayız ben de çeyize çok güzel şeyler aldım 🙈 bir tanesini denedim aşırı beğendim kendimi çektim, nişanlıma geçen çeyize bi kaç gecelik aldım dedim iyi çok güzel hemen düğün olsa falan dedi ama ben aslında ona fotoğrafı atmak istiyordum utandım biraz 😂 göndersem mi ansızın sizce yoksa düğüne kalmış 1 buçuk 2 ay sabret canlı görsün mü dersiniz😂
Canlı görsün canlı

sohbetteyken ekrani altlardan yukariya dogru kaydir
siyah ve gizli bir ekran çıkıyor. konuşmadan çıktığın gibi kayboluyor. biri screenshot alirsa hemen bildirim geliyor:)
Aaa o omuydu benim genelde oluyor ekrani kaydırınca hemen deneyecem ☺️☺️

Ay benim kendini bilmez insanla işim olmaz ya Allah korusun bugün ayrılsak bugün siler asla kullanacak birisi değil karakterine güvenirim ben de öyleyimdir kendim gibi birisini buldum o yüzden. Kız akrep kadınıymışsın geç bunları atayım mı atmayım mı 😂😂😂
İlla ki atacaksanız yüzünüz görünmesin. Sevgilinizin iyi niyetli olması yetmez, telefon kaybolur, çalınır, hacklenir bir şey olur o fotografı sevgilinizden başka kimin görüp görmeyeceğinin garantisi yok.
Bence bekleyin canlı görsün üstünüzde.

İlla ki atacaksanız yüzünüz görünmesin. Sevgilinizin iyi niyetli olması yetmez, telefon kaybolur, çalınır, hacklenir bir şey olur o fotografı sevgilinizden başka kimin görüp görmeyeceğinin garantisi yok.
Bence bekleyin canlı görsün üstünüzde.
Haklısın telefonin kaybolma çalınma ihtimali de var aklıma o gelmemişti 🤣o seksi geceliğini herkesin görme ihtimali çok olur

Ben gönderiyorum valla ama tamamen nude değil. Geçmişte böyle bir fotoğrafım başıma bela olmuştu anneme göndermişti exim. Yine de akıllanmadım. SS alamayacak şekilde gönderiyorum heyecan oluyor arada 😂 mesela buluşma öncesi yapıyorum bunu hep

Ben gönderiyorum valla ama tamamen nude değil. Geçmişte böyle bir fotoğrafım başıma bela olmuştu anneme göndermişti exim. Yine de akıllanmadım. SS alamayacak şekilde gönderiyorum heyecan oluyor arada 😂 mesela buluşma öncesi yapıyorum bunu hep
ben de seviyorum valla ama tabii full çıplaklık vs degil, yüzün belli olmayacağı ❤️‍🔥 fotolar. hosuma gidiyor cekmek de atmak da
hatta ciddi ciddi titanikteki rose gibi karakalem nü cizdirmek istiyorum. şunun şurasında birkac seneye çoluk çocuğa karisirim, otuzlari yarılarım . gençliğimin diriligi varken , kaybolmamisken 😂

ben de seviyorum valla ama tabii full çıplaklık vs degil, yüzün belli olmayacağı ❤️‍🔥 fotolar. hosuma gidiyor cekmek de atmak da
hatta ciddi ciddi titanikteki rose gibi karakalem nü cizdirmek istiyorum. şunun şurasında birkac seneye çoluk çocuğa karisirim, otuzlari yarılarım . gençliğimin diriligi varken , kaybolmamisken 😂
Ne güzelmişim be çıtır çıtırmışım dersin baktıkça 😂

X