Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzumm sende mi aynı şeyi düşünüyorsun. Hatta ne kadar çok düşünen kişi varmış. Demekki bu kişinin kendine dönüp dönüp bakması şart oldu. Ama avutuyor kendini türlü şeylerle:KK1: Çok zorluyor kendini, belli ki hedef koymuş kendine şu kadar sürede şu kadar mesaj sayısına ulaşmalıyım diye:KK53: Komedi...

Kulağıma fısıldasana :KK23:

Kuzumm sende mi aynı şeyi düşünüyorsun. Hatta ne kadar çok düşünen kişi varmış. Demekki bu kişinin kendine dönüp dönüp bakması şart oldu. Ama avutuyor kendini türlü şeylerle:KK1: Çok zorluyor kendini, belli ki hedef koymuş kendine şu kadar sürede şu kadar mesaj sayısına ulaşmalıyım diye:KK53: Komedi...

Ay çatlayazaim şimdi:95:

:KK9: o da farkında da bence işine gelmiyor..hoşunada gidiyor olabilir..prim yapıyorda olabilir.. hatta şuan onun prim yapmasını sağlıyor bile olabiliriz:KK9: olabilitelikler dünyası olabilir yani:KK9:

:KK9: o da farkında da bence işine gelmiyor..hoşunada gidiyor olabilir..prim yapıyorda olabilir.. hatta şuan onun prim yapmasını sağlıyor bile olabiliriz:KK9: olabilitelikler dünyası olabilir yani:KK9:

Şu yorumları görünce yazmadan edemedim. Mesaj sayısı ile neyi bağdaştırdınız? Geyik topiklerinde uzun süre takılırsanız siz de erişebilirsiniz.

bence barışmak küslüğün derecesine bağlı:KK1::KK9:

Aynen....

İşin içinde hakaret olduysa arkadan birilerine laf söylemek çocuk gibi onla konuşma benle konuş ya o ya ben muhabbeti
döndüyse sürekli ikilemcilik bir öylelik bir böylelik varsa söylediklerinden çizgisizlik akıyorsa barışmak mümkün değildir.

Amaa hatasını anlarsa gelir özrünü dilerse sünger çekilebilir üstüne.

Kulağıma fısıldasana :KK23:

Fısıldayayım:KK53:

Ay çatlayazaim şimdi:95:

Sana da fısıldayayım kuzum:KK53:

Sen zaten biliyorsun :KK9: Asimela'da biliyor:KK53: Bence de popüler oldum sanıp seviniyordur işte:KK53:

Şu yorumları görünce yazmadan edemedim. Mesaj sayısı ile neyi bağdaştırdınız? Geyik topiklerinde uzun süre takılırsanız siz de erişebilirsiniz.

Erişme derdimizin olduğunu nereden çıkardın acaba? Aramızda birşeyleri bağdaştırmışız demek ki. Bu küçük bir ayrıntı. Gerisi de bizde.

merak ettiğinden sormadın sanırım :KK34: msj sayısında gözümüz yok kimsenin şaşırdık sadece ve isim vermedende kurallar dahilinde yorum yapıyoruz:KK34:

Erişme derdimizin olduğunu nereden çıkardın acaba? Aramızda birşeyleri bağdaştırmışız demek ki. Bu küçük bir ayrıntı. Gerisi de bizde.

Kelimelere takılmayalım, erişmek/varmak/ulaşmak her ne ise. Neyse, soru sormak > ters cevap

merak ettiğinden sormadın sanırım :KK34: msj sayısında gözümüz yok kimsenin şaşırdık sadece ve isim vermedende kurallar dahilinde yorum yapıyoruz:KK34:

Hayır merak ettiğim icin sordum.

Ben kural dışı yorum yapıyorsunuz demedim.

Topik de amacından cıkmış gibi zaten. Bazı kelimeler gerçekten cok kırıcı, birini sevmeyebilirsiniz, samimi bulmayabilirsiniz, yaptıklarını/söylediklerini önemsemiyor olabilirsiniz ama bu ona hakaret etmeyi haklı kılmaz.

Neyse gerisi sizde.

Gerisi sizde.

Kelimelere takılmayalım, erişmek/varmak/ulaşmak her ne ise. Neyse, soru sormak > ters cevap

Topik de amacından cıkmış gibi zaten. Bazı kelimeler gerçekten cok kırıcı, birini sevmeyebilirsiniz, samimi bulmayabilirsiniz, yaptıklarını/söylediklerini önemsemiyor olabilirsiniz ama bu ona hakaret etmeyi haklı kılmaz.

Neyse gerisi sizde.

Gerisi sizde.

hakaret?ben kurduğum cümlelerde hakaret göremiyorum elmayra:KK20:

bunu kabul etmiyorum..böyle bi uyarıyı kabul etmiyorum..gerektircek bişey ne yaptım ne söyledim..iyi günler.

Neyse gerisi sizde.

Gerisi sizde.

Sen de kelimelere takıldın ama, ben de takılmışım. Evet bu yazıyı editör olarak 2 kişinin yazdığına bakarak değil de genel olarak uyarı tarzında yazabilirdin. Mune gibi. Her neyse. Topiği amacından çıkardık. Kusura bakmayın arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X