Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne heyecanlı bi topikmiş burası, her bi yerinden ayrı bi dedikodu malzemesi çıkıyor, yalnız ben hiçbirini anlayamadığım için biraz salak gibi hissediyorum ya olsun :KK1:

Şunu da belirteyim mesaj sayısına takmış durumda değiliz. Öyle olsa takılacak çok kişi var. Bizim kastettiğimiz şey başka. Sakın alınmayasın okypete, ayrıca seni çok beğeniyorum:KK16:
anladım beettle. çok teşekkürler. bende yorumumda seni beğendiğimi yazmıştım:KK34:

Son düzenleme:
Kuzumm sende mi aynı şeyi düşünüyorsun. Hatta ne kadar çok düşünen kişi varmış. Demekki bu kişinin kendine dönüp dönüp bakması şart oldu. Ama avutuyor kendini türlü şeylerle:KK1: Çok zorluyor kendini, belli ki hedef koymuş kendine şu kadar sürede şu kadar mesaj sayısına ulaşmalıyım diye:KK53: Komedi...

Fısıldayayım:KK53:

Sana da fısıldayayım kuzum:KK53:

Sen zaten biliyorsun :KK9: Asimela'da biliyor:KK53: Bence de popüler oldum sanıp seviniyordur işte:KK53:
Bana da fısıldasana :KK53:
Ne heyecanlı bi topikmiş burası, her bi yerinden ayrı bi dedikodu malzemesi çıkıyor, yalnız ben hiçbirini anlayamadığım için biraz salak gibi hissediyorum ya olsun :KK1:
Yalnız değilsin, biz de hiç birini anlamıyoruz :KK60:

yabancı değil ya bizim kadesa :KK16: üçümüz bir araya gelsek de bir tanesini bulabilsek bari :KK60: Anca merak :KK60:

ümitsiz olma,inanmak başarmanın yarısıdır derler :KK53:

yolun yarısında kalıyorum işte sıkıntı orda :KK53:

Biraz espri olsun, biraz da muhabbet benimkisi...

O zaman bundan sonra 3 lüyüz desene, hoşgeldin kadesa, biz 13 ile buranın melahatlarıyız:KK14:
Ama nedense azcık safız kim kime diyor çözemiyoruz :KK60:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X