Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elbet birgün anlayacağım ♪ ♫ Bu böyle yarıım kalmayacakk ♫ ♪

Elbet birgün ben de kimlerden bahsedildiğini anlayacağım :KK53:

yalnız değilsin üzülme,ben de bir çoğunu anlamıyorum :KK53:

hatta "acaba bunu bana mı yazmış,yok ya tanışmıyoruz ki neden bana yazsın" diye kendi kendime konuştuğum bile oluyor :KK1:

ama bi gün anlıycam,inanıyorum :KK37:

hatta "acaba bunu bana mı yazmış,yok ya tanışmıyoruz ki neden bana yazsın" diye kendi kendime konuştuğum bile oluyor :KK1:

Benim de üstüme alındığım zamanlar olmuyor değil :KK9: Millet bir bakışta anlıyorken ben forumu didik didik ediyorum ama kim olduğunu bulamıyorum :KK60:

kadesam çok tatlısın ya :KK8::KK8:
seni yerim :KK19::KK9::KK9:

kadesam çok tatlısın ya :KK8::KK8:
seni yerim :KK19::KK9::KK9:

sensin o bi kere :KK16:

bununla ilgli bi anım vardı bak aklıma geldi; geçmişte çocuğun biri çok tatlısın diye laf atmıştı bana densiz..sence ben çocuğa ne cevap verdim; sen kendine bak :KK60:

NİCKİMTAM13HARF; önce bulan bulamayana söylesin bence ama biz bu saflıkla zor buluruz :KK53:

bununla ilgli bi anım vardı bak aklıma geldi; geçmişte çocuğun biri çok tatlısın diye laf atmıştı bana densiz..sence ben çocuğa ne cevap verdim; sen kendine bak :KK60:

NİCKİMTAM13HARF; önce bulan bulamayana söylesin bence ama biz bu saflıkla zor buluruz :KK53:

ben de densiz oluyorum yani:KK53::KK53: :KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:artik cocuk birakmistir bu lafdan sonra pesini:KK60::KK60::KK60:

Kahkaha attım iyi ki ofiste tekmişim :KK60: :KK60: :KK60:

Tamam, bulursan söyle ama tamam mı oyunbozanlık yapmak yok :KK34: Ben de sana söylerim bulursam belki :KK9:

o zaman yönetime saygılarımı sunup topiğin ruhuna yakışır bir yorum yapayım; o da benim gibi herşeyden bi haber,araştırmacı kişilik :KK53:

bu sefer anladın sen onu belki :KK60:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X