Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevilecek tarafı mı var allahsen

Şimdi de millete kendilerine saygı duymalarını önermiş

Yarab ne güzel kafalar yaratıyorsun

Önerene bak

Ay tekrar beğenemiyorum ama çok güldüm hakkaten tuhaf bi kimse bazen okurken anlamlandıramıyorum yorumlarını nerden bakacağımı şaşırıyorum

Çok önemli not: Yazı uzundur. Ufku genişletecek, algını açacak hiçbir bilgi de ihtiva etmiyor. Dilersen okuma.

Yav ben sinirleri alınmış pambık gibi bir insanım. Neden bu gereksiz hassasiyet ve mağduriyet ile benim yok olmuş sinirlerimi yeniden canlandırıyorsunuz ki? Bir süre önce bir yerde belirtmiştim "Konu sahibinin üzerine gitmeyin" geyiğinden. Hatta ban da yemiştim bu yüzden. Şimdi bu geyik bambaşka bir boyut kazandı. "Ya nice acılar yaşadıysa?" , "Ya intihar ederse yorumlardan ötürü?"

Bir de bunun birinci tekil şahıs versiyonu var tabi. "Siz benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz?"

Yahu bana ne? İyi valla ağzına geleni say. Pençelerini geçir insanların suratına. Üslubunu iyice çirkinleştir, emir yağdır. Sonra da ben acı çektim siz bilmiyorsunuz. Bana ne? Yok öyle dünya kardeş. Ağzına geleni saydırıp çirkefliğin dibine vurup sonra mağdur edebiyatı yapamazsın. Yapsan da ben üzülmüyorum sizin gibilere. Hatta tüylerim şaha kalkıyor mağdur rolüne bürünenleri görünce. Çektiğin acıların sorumlusu diğerleri değil. Kimse de senin acıların yüzünden sahip olduğun öfkeye katlanmak zorunda değil. Daha da önemlisi kimse senin için üzülmek zorunda değil. Az güçlü olun ya. Bu nedir allasen. Maşallah herkes de intihara meyilli. Ne desek ay ya intihar ederse. O zaman çıkmayacak toplum içine. Kimsenin fikrini sormayacak. İntihara meyilli ise de tedavi görecek. Ben de intihar edebilirim ancak bu benim problemimdir. Edeceksem de birileri sebep olmaz buna. Ruh hastasıyımdır o yüzden ediyorumdur.

He valla. Bu mağdur rolüne bürünüp, insanlara saldırıp, üzülmelerini bekleyen insanların dışında herkes mutlu. Hiç sorunları yok harikayız hepimiz. Ben mesela her gece puromu alıp şöminenin kenarında kırılan tırnağıma üzülüyorum. En büyük sorunum tırnağım. Bana da saydıranlar çok oldu. "Üzülüyorum amaaa(" demediğim için intihar etme olasılığım yok mu oluyor? Ya da birileri beni savunmadığı için ben mağdur olmuyor muyum? "Tmm nys bn gidiorum (" dersem daha mı mağdur olurum?

Uzun yazdım dileyen okumasın bana ne. Bak mesela ben de mağdurum şu anda. Yok yere sinirlendim ve üzüldüm. İntihar eder miyim acaba. Hem ne biliyorsunuz neler yaşadığımı?

Son düzenleme:
Bir de nicki s ile başlayan ve malum konuda gayet nezih bir dille benim yukarıda bahsettiğim konu hakkında yazan arkadaş üzerine alınmasın. Tepkim ona değil. Tepkim bu mağdurluğu bizzat kullananlara idi. Şimdi yok yere nezih üsluba sahip zatlara sataşmış gibi olmayayım :)

Zebos ogretmisti bana birbirini seven iki insanin bile zit goruste olabilecegini. Bir gun bir yorum yapmisti hem de en sertinden konuma :) bir kizmistim dusman olmustum. Mesaj atmisti kizdim sana ayni fikirde degiliz ama seni sevmiyor oldugumu gostermez bu demisti. Keske burda olsa da hep tezat yorum yapsa bana. Karsit yorum yaptim diye sevilmiyor muyum artik?:)

Son düzenleme:
Kahvenin bile 40 yıllık hatrı var ama ne selam ne sabah anladım hoşuna gitmedi arkadaşlığım bari sil arkadaş listenden

Vallahi de öngörülü hatunum biliyordum böyle olacağını önlem aldım bir üstte ama görmedin işte :) İsmini vermediğim sayın nezih hatun :) Sana yönelik değildi yazdıklarım yahu sen denk geldin benim birikmişliğime. Ben herkesi severim. Çaktırmasam da sevgi doluyum adeta pıtırcık gibiyim :)

Senin üzüldüğünü beyan ederek sunduğun o fikirleri, çok daha avam bir dille ve sıklıkla belirtiyor buradaki hatunlar. Mağdurlar ve vicdansız varlıklar diye ikiye bölünüyor ortam. Bunun sebebi de, köşeye sıkışıp kendini ifade edemediğini anlayınca acıların ardına saklanıp çoğunluğu kışkırtmaya çabalayan ve mağdur edebiyatını sevenlerdir. Ki asıl tepkim onlaradır. Yani şöyle bir şey oluyor aslında. Zat-ı muhterem gayet de pençelerini sivrilterek saldırıya geçiyor. Bir müddet sonra yaptığının ne kadar gereksiz olduğunu anlamasa da, köşeye sıkıştığını anlayınca şu duruma meylediyor;

-Ama ben çok acı çektim ((

Sonra bunu gören pek iyi niyetli diğer hatunlar da harekete geçiyor.

-Konu sahibini üzmeyin vicdansızlar (

İlk taşı günahsız olan atsa bunlar olmayacak işte. Hayır ben şu an kendime de kızıyorum. İpe sapa gelmeyecek, hayatımı zerre etkilemeyecek bir konu için niye parmaklarımı bu kadar yordum diye :) Uyuyayım ben enerji fazlam var. Yineliyorum sana değildi söylediklerim. Yüzyılın enerji patlaması senin yazdığının üzerine denk geldi. Atak geçiriyor da olabilirim tabi.Bunlar hep geçecek yarına :)

"ufak tefek" dayağı normal gören (üstelik de el kadar çocuğa) bir kişiyi de ilk defa görüyorum. dayağı atan anne-baba da olsa bu yaptıkları nasıl normal olabilir ki. zaten öyle anne-babadan hayır gelmez ki o çocuğa. "anne-baba yanı, güvenli ortam" mı? güldürme beni

Hemen ustume alinip sitem etmistim halbuki
Cok uzuldum sitemimi silmek zorunda kaldigim icinnn hahaha .
Soylemek isterim; gun gelir zit fikirlerde olsak bile sevdiklerim sevdiklerimdir.

Son düzenleme:
bir kadının hemcinsini böyle olmayacak muameleler için yüreklendirdiğine inanamıyorum.İyilik ettiğinizi sanıyorsunuz yaptığınız kötülüğü bilmeden.Kadınlar daha böyle kendini sınıflandırırsa erkekler ne yapmaz...

git git,nasılsa başka nikle geri gelirsin.çünkü kk vazgeçilmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…