Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gösteriş amaçlı yapılan şeyleri sevmiyorum yahu :KK14:
Karşıdan bakınca nasıl göründüğünüze bi bakın nolur komik duruma düşmeyin yoksa böyle dalga konusu olursunuz :KK3:

Anladık para sende yüzük sende erkek arkadaş sende güller sende ayy hep sende her şey ,meraktan baktığım albümüne bakmaz olaydım diyorum bu neyi ispatlama çabası tamam tamam statü atladın her bişiyi sen elde ettin :KK1:

Konuyu açıyorlar...
Hoşlarına giden yorumlara cvp veriyorlar,hoşlarına gitmeyen yorumları görmezden geliyorlar.
Zaman ayırıp yazıyorum,adam yerine konulup cvp alamıyorum.
Madem öyle özelden takılın en iyisi.

Hatunlar! Kesin bilgi yayalım lütfen. Ben böyle bir bilginin sorumluluğunu kaldıramam. Tüm kk hatunları ile paylaşıp bilginin yükünü hafifletmem gerek. Yayalım lütfen.

-Her gece uyumadan önce kızlık zarınıza "İyi geceler bebişim" deyip uyursanız, bir süre sonra kendini yeniliyormuş. Zarın yapısı aslında hislere bağlıymış.

Ben hiç aksatmadan 27 yıldır zarıma iyi geceler deyip ninni söylüyorum. Semirdi iyice taş gibi oldu mübarek. Hey gidi tosunum.

Başlıkla alakalı olarak, zarın sağlam bacım müsterih ol. Benim hislerim kuvvetlidir. 6. his filminin sonunu da tahmin etmiştim zaten. İşte bunlar hep his. Evet adam aslında ölü ashdsdhs.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X