Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
birisi açtığın konulara çok gülüyorum demiş senin için. merak ettim, bakayım dedim. alt alta başlıkları okuyunca tutamadım kendimi güldüm valla :KK53: :111: dalga geçmiyorum. komik ne yapayım. :KK52:

Son düzenleme:
Insanlari bir de "Yaşın kac senin?" Diye küçümseme modasi var burada.
Evet belli bir yasa gelen herkes biraz da olsa tırnak gecirmesini ogrenmis olmali. Kimse saf ve temiz olamaz. Iyi niyet artık oylesine yok olmus ki iyi niyetinden ezilmis biri gorunce yasinin küçük oldugu dusunuluyor. Halbuki kalbe baksan , belki de yasi kemale ermis kişilerden daha büyüktür .

şimdiye kadar bu sitede gördüğüm en komik yorumdu. "erkeklerinki de çeşit çeşit" mizah anlayışın süper. off aklıma geldikçe tutamıyorum kendimi :KK9: yaptığın yorum da doğruya doğru yani. herkesin ki çeşit çeşit, ne yapalım böyle yaratılmışız :KK53:

bir sen eksiktin. seçme saçmalar şeklinde yazınca dikkati çekiyorsunda,bakan kişi tarafından kahkahaya sebep oluyor o yorumlar.
ha ,ayrıca burası TC.
Osmanlı geride kaldıı. huuu. komşu.:KK53:

Son düzenleme:
şeytan azapta gerekirmiş, kudurun kudurun......
biz kudurmamıştık ama, sadece zulme uğramıştık.
şimdi ise siz zulümsüz kudurmalardasınız.....
dedimya; şeytan azapta gerek, kudurun kudurun..........
bu sözler hakkınız.

ben yaşadım sen yaşamadın.
o yüzden benim yaşadığımı sende yaşamalısın. suçsuz olsanda ,bunla ilgin olmasada,hatta ben im yaşadıklarıma zamanında tepki versende benden farklısın ve yaşamadın.
işte bu yüzden sende çekmelisin.
bumudur vicdan. bumudur bakış açın.
bumudur insanlığın ,bumudur hümanizmin. ,
ne farkın kaldı sana bunu yaşatanlardan.
aynaya bak. aynısın. farksız. kopya gibi. fotokopi gibi

Son düzenleme:
Yaz yaz. Her yere aynı şeyi yaz. Konun kapatılsa bile bir daha konu aç yine yaz. Çünkü reklam yapmak bunu gerektirir. Birimiz bilmeyiversek kapandığını ayıp olur aman diyim!

[video=youtube;iDWkdH_PFWI]http://www.youtube.com/watch?v=iDWkdH_PFWI[/video]

Bu şehirde yerim dar yoldan çıkmak uçmak istiyorum
Karanlık sokakta karanlıkta kalmak istiyorum

var mı bir diyeceğiniz?
:KK51::KK51:

bu resmi konuna yapıştırmak istiyorum. şu tuhaf ayrılmalı-barışmalı-kavgalı-kıskançlıklı ilişkiden fenalık geldi çünkü.

$yeminlen çok bunaldým artýk.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X