Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kendini niye birsey sanıyorsun ki ? Hayır yani birsey de değilsin komik duruma düşüyorsun haberin yok.:KK9:

tabiri caizse yalaka insanlara hiçbir zaman tahammül edememiştim ....

Hayır banlama demiyorum hobi olarak yine banla ama ben bu sefer niye banlandığımı anlamadım valla. İlgili mesaja bakıyorum, hakaret yok küfür yok. Aşağılama hiç yok. Gayet samimi ve insani bir şekilde, yoğun empati kullanarak arkadaşın penceresinden bakıp yardımcı oldum. Yok biz senin başkalarının pencerelerinden bakmanı istemiyoruz. Kendi camını kullan diyorsanız, onu yapınca da banlanıyorum. İnsanlık ölmüş bacım üstüme iyilik sağlık.

Herkesin dini görüşü kendine .
Yok öyle yok boyle demekten vazgeç.
" Herkesin kkimliğinde İslam yaziyor hayati boyle yasamak zorundasiniz ." da ne demek .
Ne kadar dar görüşlü insanlarimiz var bizim Aman Allahim .

Mapıs çok soğuktu:KK14:
Sen sen evet sen maşalı amir:KK14:
Gelecek seneki enlerde oyum sana:KK23:Patronun hakkını yemişim bu yıl valla:KK14:Kimse eline su dökemez:KK19::KK19:
Bu arada sevgili ablacığım mapısta atkı çok işime yaradı tişkür ederim:KK60::KK60::KK60:

[video=youtube;HO3dTfzjFdc]http://www.youtube.com/watch?v=HO3dTfzjFdc[/video]

sevdiklerime gelsin son zamanlarda dilimden düşmeyen parça:KK16:
onlar kendını biliyor...

Son düzenleme:
valla sana süper, şahane, 10 numero, dehşet, vahşet bir cevabım var da, BDV diyetindeyim bulaşmıyorum.. yoksa öpücük gibi konduracağım lafı :KK53: (böyle :KK54: )

gene ggözüme iticeleşmeye başladın
2 gün arkadaş olsak 3. Gün içine ediyorsun işin. Bu kadar kıskanç olmasan herşey yoluna girer :KK60:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X