Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sınava soksam kocişimi on alırdı on on :KK60:

[video=youtube;GJ_a5iCk7R4]http://www.youtube.com/watch?v=GJ_a5iCk7R4[/video]

miğeeendis ajdar :KK53:

Son düzenleme:
$erik.jpg
ne kadanda güzel görünüyorlar,kırt kurt ohh sulu sulu:KK39::KK56::KK52:

Yorumlarin beni cok bayiyor.
Belki bu sefer birsey yazmistir diye okumaya baslasam da, yok, oyle konuyla alakasiz seyler ki, bastan 2 kelime, sondan 2 kelime yetiyor. :KK37:
Bazen senin adini gorunce yorumlarini direk okumadan es geciyorum, yine sacmalamistir diyerek. Kusura bakma.
Gercekten usenmiyor musun kimseye faydasi olmayacak, konuyla alakasiz uzuuun uzun mesajlar yazmaya? Ne dusunuyorsun onlari yazarken? Milleti guldureyim mi diyorsun, hadi birseyler karaliyim da alakayi kuramayip biraz kafalarini zorlasinlar filan mi diyorsun... Ne kadar itici gorundugunun de farkinda degilsin.
Gercekten hayatta insan cesidi bitmiyor. :KK14:

Canım burnumdan çıkmak üzere. Hem hastalıktan, hem stresten. Çocuğum git ötede oyna allasen. Ya da evlen seviş mutlu ol. Boş musun işin mi yok? Algın mı tıkandı? Yıllardır yalnız mısın? Sorunların mı var arkadaşım? Boş zamanlarında dur şu üyeleri takip edeyim de eleştireyim mi diyorsun? Görmezden geliyorum seni ki aksini yapmam imkansız. Göremeyeceğim kadar nitelikten muafsın. Bırak yakamı olur mu? Güzellikle rica ediyorum bırak yakamı. Çok faal bir üye değilim ben. Yorgunluktan bitap düştüğüm anlarda günde en fazla bir yorum yaparım. Bazen günlerce onu da yapmam. Kişilerle zerre kadar ilgilenmiyorum. Esasında olaylarla da zerre kadar ilgilenmiyorum. Girip, okuyup vaktim olursa yorum yapıyorum. Bu kadar yahu ötesi yok. Görme beni, okuma. Dikkate alma. Ya sabır ya selamet ya. Zorla insanı çileden çıkarıyor. Bak on tane saçma ve lüzumsuz eleştiri sunduysan 10'unu görmezden geldim. Kendi çapında mutsuzluğunu yansıtıyor yazık dedim. Ama yettin yahu. Şu başlığı sırf eğlendiğim için okuyorum. Ne zaman girsem senin lüzumsuz çıkışlarını görüyorum.

Çocuğum ötede oyna. Ben eleştirilemez değilim. Bilakis burada beni eleştiren birçok kadına içten teşekkür edip yorumlarıma dikkat ettim. Mesela geçen iki kişi yorumlarımla ilgili bir şey yazmış. Evet la haklı olabilirler deyip daha kısa yazmaya özen gösterdim. Zira vasıfsız değiller gözümde. En azından yorumları... Lakin sen ötede oyna olur mu. Peygamber sabrına sahip değilim. Uzun yıllardır sanal dünyada kimseyi dikkate alıp tartışmadım. Dilerim bu orucum seninle bozulmaz. He olur da bozulursa ve ben hiç gerek olmadığı halde seni dikkate alırsam, bu kadar rahat yazamazsın o lüzumsuz eleştirilerini. Git mutlu ol olur mu? Ol da kurtulayım.

Hazır sanal olmayan hayatımda çileden çıkmışken diğer mevzular hakkında da yazayım. Ha benim zeki ve öngörülü bacılarıma. Hanimiş de hanimiş. İspat kaygısı mı yaşıyormuşum ben? Gıdınızı yirim. Bu tanrısal bakış açısını ne çok severim ben. Teşhisi koymuş, emin olmuş bir de nokta eklemiş. Guduuuu yirim.

Yahu ekranı aşağıya indirdiğinde son bulacak bir oluşumda kim neyi ispat etmek ister? Hadi beni geçtim bunu yapacak düzeyde birileri var mıdır ki? Varsa pıçahlarım kültablasını. 9 yıldır internet kullanırım. 10 Yıldır da naçizane yazarım. Hep aynı üslupla ve aynı biçimde yazarım. 10 yıldır bu hiç değişmedi. Allah seni inandırsın bacım konuşma üslubum da budur. Bu platforma özel bir kalkınma projesi hazırlamadım anlayacağınız. Beğenmezsin anlarım. Eleştirirsin onu da anlarım. Sana hoş görünmez okumazsın onu daha da iyi anlarım. Ama kalkıp da beni zerre kadar tanımadan, hakkımda en ufak fikrin olmadan "böyle yazıyor çünkü şunu düşünüyor. Üslubu bu çünkü şu amacı güdüyor" diye teşhis koyarsan o zaman zekandan ve mevcut kapasitenden şüphe ederim. Tanrıcılık mı oynuyorsun kendi çapında? Bu nasıl bir küstahlıktır yahu?
Aşırı sabırlı bir insanım. Gerçekten. Ancak şu sıralar biraz gerginim yavrucum.

Diplerden gelen not: İki adet üye üzerine alınmasın. Onların zatıma yaptığı eleştirileri dikkate aldım ve uygulamak istediğim takdirde kk değişim projesinde uygulamaya koyacağım. Kişisel değişim projesi. Çok mühim. Zaten hayatımız kk üzerine kurulu ya, dikkat etmek gerek böyle şeylere.

Bunca yıllık sakin insanı çileden çıkardın ya, gerçekten azmine hayran kaldım.

Bazı yorumcuları çok özledim bilgi fışkırtmalarından bizi mahrum bıraktılar.İki gündür gözlerim arıyor.
Yoksa konu çalıştırılıp ezberletilmedikleri yerden mi geldi.:KK24::KK24:

O oyle. Yapcak bisey yok.Kotuluge, laf sokmaya gelince var.Bir numara.
Iyi seylere gelince yok. Ama napcan? Herkesi olduğu gibi kabul etcen.Degismiyorlar cunku :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X