Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ve sen,bence itici değilsin ama farklısın.
yapı olarak uzun mesajları okumaktan sıkılırım...
o yüzden bir baş birde sona bakıyorum yazılarının.
sonrada bir şey anlamadığıma kanaat getirip vazgeçiyorum beynimi zorlamaktan.:KK1:

Son düzenleme:
Dilerim böyle bir konuda gerçekleri yazıyorsundur. Dilerim, hayal gücünün zorlama mahsulü değildir yazdıkların. Gerçek ise, canım ülkemde bir kadının bu kadar cahil olabileceğini kabullenmek istemiyorum. Gerçek değilse, tüm hücrelerimin isyan etmesine sebep olan bir konuda lütfen hayal gücünü kullanma. Lütfen.

Ben yine de gerçek olduğuna inanmak istedim ve yazdım. Zira benim algımın, egomun ve inancımın zerre değeri yoktur böyle acı bir gerçeğin karşısında. Hayal ürünü olsa dahi sevineceğim.

Üye olurken erkeklerin siteye girişinin yasak olduğuyla ilgili, kocaman ve kırmızı ile yazılmış o uyarıyı da mı okumadın yahu:44:
Gözünü mü kapattın üye olurken naptın :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
Itici demeyelim, ama sıkıcısın benim için.
Mesajlarının 2 cümlesini okuyup bırakıyorum genelde.
Süslü kelimeler de tadında güzel, herşeyin fazlası zarar ,unutma.:KK34:

2008den beri bu sitedeyim. kozmetik-güzellik kısmıyla bu siteyi keşfetmiştim. sonra da ilgimi çektiği için astoloji-fallar kısmıyla haşır neşir oldum. ve bunca senedir ara ara gördüğüm ve artık cevap vermekten yorulduğum birşey var. sadece 1 kişi için değil, o şekilde yorum yapan herkese hitap etmek istiyorum isim vermeden. yahu kaç yaşında insanlarız. herkesin inancı farklı olabilir, fal astrolojiyi saçma bulabilirsin ya da günah olabilir sana göre. tamam da... gelip bunu o topiğe yazmanızdaki amaç nedir. günahsa bana günah. sana ne? bu sitede öyle bir bölüm açılmış, insanlar baktırdıkları falları gittikleri falcıları paylaşıyorlar ve kimsenin aklına yönlendirmesine ihtiyacımız yok. sana göre yanlış olabilir ama o topikte buluşmuş onlarca kişiye göre değil. gelip günah bıdı bıdı demenin alemi ne? tekrar demek istiyorum: sana ne? istersem her gün baktırırım, istersem yüzlerce lira harcarım ve o topik orda bulunduğu sürece bunu da istediğim gibi paylaşabilirim. insanların bu başkalarını kendilerini haklı görerek gereksiz bir şekilde yargılayıcı yorumlar yazmalarını anlamıyorum bu sitede. bu sitede en tuhafıma giden şey bu.

Esinden dert yanip konu acanlara,
esini överek yoruma baslayanlara sinir oluyorum... :KK14:

Yaptiginiz yaraya tuz basmaktan baska birsey degil,
esiniz iyiyse ne mutlu kendinize saklayin..

fikriniz yok ise zikrinizde olmasin !

yüzünü bile görmeden samimiyetin olmayan bir insana iki güzel yorum duyabilmek için; ballı kaymak, aşıkısı, bebesi, harikasın, bitanesin yazan herkese gelsin :)

Herkes kendini çok iyi biliyor aslında, sadece bazıları bunu kabullenemiyor.
Hatta kendini olduğunu sandığı kişi zannediyor, göründüğü gibi olmuyor...
Ne gerek var ki bunlara? İyiysen iyi kötüysen kötüsündür. İspatın seni hic görmeyen ve tanımayan insanlara mı?
Neyin muhasebesi ki bu? Amaç ne?
Hep iyi, güzel şeyleri yapıstirmak isteriz üzerimize
Halbuki hic mi günah almayız, dedikodu yapmayız,
Hep mi meleğiz, iyiyiz, sorunsuzuz yahu? Yoksa insan mı değiliz?

Esinden dert yanip konu acanlara,
esini överek yoruma baslayanlara sinir oluyorum... :KK14:

Yaptiginiz yaraya tuz basmaktan baska birsey degil,
esiniz iyiyse ne mutlu kendinize saklayin..

fikriniz yok ise zikrinizde olmasin !

bizim türk kadını 1 kocasını anlatmadan duramaz 2 çocuk doğurmadan ve 3te doğurduğu çocuğu millete övmeden anlatmadan duramaz sanırsın sadece onlarda koca var çocuk var görgüsüzlükten başka bişey değil:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X