Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte buna adaylığımı koyarım. Ahahahaha ...
Evlenince ya da bir şekilde öyle bir hayatım olduğunda , günlük açıcam buraya.
Leonela P. Yüz Fırça Darbesi . :KK52: :KK52::KK52::KK52:

Sevgili üye hanım :)

En bilmem ne olanlar anketinde eski nickime oy verip tarzı değişmiş vay efendim uslanmış demişsiniz. Haklısınız değiştim de uslanmaktan ötürü değil bu değişim. Ben yine aynı benim. Sadece idrak yollarım iltihaplandı ki bu nicki alırken aklımdan tam olarak bu değişim geçiyordu. İnsan hayatında bir şeyler değişirken, en çok da idrak etkileniyor. Hala birçok konuyu okurken iltihapların arasından çeşitli kelamlar fışkırıyor lakin ben bunları klavye ile buluşturmuyorum. Ziyadesiyle yoğun günler geçiriyor olmamın da etkisi var tabi. Ancak en büyük etken artık idrakimin bana isyan etmesidir. Aklımdan geçenleri yazmak istemiyor oluşumdur.

Bir de mutlu iken her şey önemsizleşiyor azizim. Bu yüzdendir ki en başarılı insanlar, en mutsuz olanların arasından çıkar. Zira kendisi ile verdiği savaşın yansımasıdır insanlara sunduğu öfke. Yahut alaycılık... Mutluluk paylaşılamaz, mutluluk ifade edilemez. Mutlu iken zatınıza edilen küfürler bile kifayetsizdir. En tehlikeli kadın ise, mutsuz olan kadındır.

Mutluluk iyi bir temenni midir? Bence değildir. Mutluluk ruhu besler lakin zihni köreltir. Burada dünyevi mevzular ve varlıklarla kendi mutluluğunu ispat etmeye çalışan zatların mutlu olduğunu mu sanıyorsunuz ki? Israrla iddia ediyorum ki mutluluk sessizliği beraberinde getirir. Sanmayın ki ispat kaygısı güden zat-ı muhteremlerin yaptığını yapıyorum bunları yazarken. Benim mutluluğuma sebep olan şeyleri birçok kadın elinin tersiyle itecektir. Buna eminim. Toplum tarafından kabul görmüş ve övgüye mazhar olmuş hiçbir şeye sahip değilim. Ya da tam tersine, toplumu karşıma almamı sağlayacak kadar çok şeye sahibim. Görecelikten bahsedip iltihaplanmış zihnimi çalıştıracak değilim. Yo dostum yo.

Niye bu kadar uzun yazdım onu da bilmiyorum. Eğer mutluluk, mutsuz anlarınızdaki zamanları özlemenize sebep olacak ise mutlu olmayın hatunlar. Ancak mutsuzluğunuz topluma illet olmanıza sebep oluyorsa, allah mutluluğunuzu daim etsin vesselam :)

Son düzenleme:
Hayır sanki çok matah bilgiler veriyormuş gibi bir de mesaj sonuna düşülen o not ta neyin nesi:KK25:

Bolca yanlış bilgi içeren, uydurmasyon mesajlarını okumayacağım artık, gözlerime yazık.:KK19:

Son düzenleyen: Moderatör:
tırnaklar foraaa guzelı nerelerdesın sen?:)şu essencenın sımlı ojeler ıcın olan urununu ankarada bulamadım yahu bı akıl verıver bana:KK16:

Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde forumda bir kurt yaşarmışşşşş, herkes ondan kaçarmış çünkü o herkesi cıss yaparmış, birgün yine forumda gezerken kırmızı başlıklı kıza rastlamış, kızın kulağına eğilip demiş ki: Kırmızı başlıklı kız biliyor musun benim kulaklarım neden büyük, seni iyi duyabilmek için, gözlerim neden bu kadar kocaman, seni iyi görebilmek içinnnn, elimde ne var
Kırmızı başlıklı kız peki, ben ne yapmalıyım diye sormuş.
Kurt cevap vermiş: Alıntı yapmaaa, polemiğe girmeee yoksa

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine:KK51:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X