Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada konularını yorumlarını zevkle takip ettiğim sayılı üyelerden birisiniz.
Hatta bazı konuları okurken tam y... lık konu yorum yazsa keşke demişliğim olmuştur.
Sizi güzel türkçeniz,edebi yazılarınız (çok anlamam ama ) sisteme başkaldırışınız,tepkilerinizle ,
aşırı zekanızın dışa vuruş şekliyle en iyi çıkış yapan üye olarak oyladım ve yanılmadığım içinde
mutluyum.Siz farklı olansınız istediğiniz gibi yazın bu kadar üye içinde fark edildiniz.Bu toplumun
sizin gibilere ihtiyacı var.Yanlış anlaşıldıysam, yazımda alaycı veya iğneleyici bir şey hissettirdiysem
özür dilerim.:KK5::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Sadece kendi tarafına saygı beklerken,kendinden olmayanları sırf öyle oldukları için aşağılamak da edepli karakterinin bir göstergesi olmalı:KK14:

Son düzenleme:
Bir sonraki acacagin konuyu sabirsizlikla bekliyorum. :KK34: Konularindaki celiskilerden bahsedecegim. Bakalim ne diyeceksin, merak ediyorum...

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için efem. Alınmadım yahu yazasım varmış siz vesile oldunuz sadece. Kaldı ki beni eleştirebilir, kınayabilir ve hatta yargılayabilirsiniz de. İnanın problem değil. Buradaki tüm üyeler bunu yapabilir. Yeter ki bu eleştirinin yahut kınamanın bir dayanağı olsun. Kliplerde kavga eden çiftlerin manasız itişmelerine benzemesin ön yargılarınız. Hasetlik olmasın temeli. Yazılarınızı ve üslubunuzu beğenmiyorum çünkü... ile başlayan cümlelerin sonu idraklere zeval vermesin yeter ki :) Zira genellikle çünküden sonra gelen cümle "Hıı bana itici geliosun tamam mıaa" dan ibaret oluyor :)

Bu en favori yorumum bu başlıkta zaten. "uff çok iticisin taam mıaa" Literatürden kaldırılmalı bu itici kelimesi. Zira sebebi sunulamayan tüm hissiyatlar vasıfsızdır. Hele ki görüş alanı içinde olmayan, hakkında sanallıktan başka zerre fikri olmayan kişiler için sarf ediliyorsa. Yahu yamacında değil ki itsin seni. İtici nedir allasen.

Şöyle olsa yine anlarım...

-Yorumlarınız bana itici geliyor çünkü falan başlıkta yaptığınız yorumdan ötürü sizin şu fikirlere sahip olduğunuzu, dolayısıyla şöyle de bir karakteriniz olduğunu "Zannediyorum". Bu üsluba ve karaktere sahip olduğunuz zannından ötürü de, gerçek hayatta benzer insanları itici bulduğumdan sizi de itici buluyorum.

Bana bunlarla gelin hatunlar. Çok iticiyim taam mıaa. Ok kib bye.

Dilbilgisi ve imla hatalarını düzeltmek ukalalık olarak adlandırılmamalı bence. Dilimize sahip çıkalım, onu doğru kullanalım.
Benim hatalarımı da düzelten biri olsa keşke, kızmak yerine ancak teşekkür ederim ona:KK31:

özür dilemek,yanlışını bilmek bir erdemdir.
hem konuda ,hemde özelde yazdıkların için teşekkürler
.
çünkü bunu yapmayanı çok gördük burada..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X