Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herşeyin alasını siz biliyorsunuz değil mi? İlim sizin tekelinizde değil mi? Cümle alem bilimler sizin dağarcığınızda değil mi? Kibir! Kibir! Kibir
Pardon ya!! Zaten en sevdiğiniz günah kibirdi değil mi ?

Son düzenleme:
Önce insanların yazdıklarına "nezaketen" de olsa bir geri dönersin, ondan sonra bunlardan bahsedersin..

Kısacası, dinime küfreden müslüman olsa..

Aslinda siyaset konu basligi acilsin diye diretenlerden biri de bendim size, evet biz kadinlar "siyaseti" de konusabilmeli ve tartisabilmeliyiz diye düsünüyordum. Simdi öyle bir hal aldi ki, insanlarin sinirleri öyle gerildi, öyle yoruldular ki, herkes birbirine düsman oluverdi. Grup grup tartismalar basladi. Hatta onu da gectik, sonra kanit cabalari dönemine girildi. Kaynagi belli olmayan seyler asilip kesildi, yazilip cizildi. Sonra kaynak dönemine girdik. Kaynak döneminden "dalga gecme" dönemine gecis yaptik. Sonra dalga gecme dönemini tamamlamamisken, olaylari yetkili mercilere sikayet etme söylemlerine, hukuk mücadelelerine kadar tasidik.

Bir düsününce, siyaset konusu olmasa, normalde "dertlerimizi, günlük zevklerimizi, geyik muhabbetlerimizi, güzel espirilerimizi, deneyimlerimizi" paylasabilecek kadar yakiniz aslinda. BDV`de, kitap bölümünde, oyun bölümünde, geyik bölümünde, annelik ya da hastaliklar bölümünde tanissak belki cok da iyi vakit gecirebilecek insanlariz. Ama simdi....

Siyaset girdi aramiza, "kara kedi" gibi.

Bilmem, belki de suraya azicik rahatlamaya, azicik ic dökmeye, kadin kadina gülmeye ve dertlesmeye gelmisken siyaseti isin icine katmasa miydik?

Diger konularda da polemikler, tartismalar, küslükler, kavgalar oluyor elbette.

Lakin, siyasetin kestigi yerin izi cok farkli. Siyasetin koca bir konuyu nerelere tasidigi da ortada.

Ben artik siyaset konusuna hic girmeme taraftariyim. Bir daha bulasirsam benim adim da Lambrusco olmasin. :KK16::KK16:

Ve sevgili yöneticiler, ben sizi cok cok iyi anladim. :KK31:

Siyasiler bile konusamazken onlar bile anlasamazken, hatta bu isin egitimini almis insanlarin dahi sabir sinirlari bir yere kadarken, filozofik takilip, kadinlara bu sans verilmeli, demenin bir anlami yokmus. Kendi adima konusuyorum, bence KK´nin huzuru kacti, sonuc cok kötü oldu, su an siyaset konularina girmeye yorumlara bakmaya bile utaniyorum. Sürekli savas alani, sürekli sinir.

Bişey söylüyor ama , söyledikleriyle alakalı bişey yok :KK53:
Kendi çalıp kendi oynar dedikleri bu olsa gerek :KK51:

Konularda tuhaf çıkışlarla karşıma dikilip, sonra da yokmuş gibi davrandığında komik oluyorsun..
Derdin ne çözemedim ama umrum dışısın :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
sen bana yazma, cevap verme, beğenme.. yok say beni. hiç alınmıcam valla. tamam ettik bir hata tanıştık. HATAydı ama. kurban olayım. görmezden gel beni..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X