Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunaltici yaz sicaklari basladi, doktorlar bol bol su icmenizi, asiri yagli seyler yememenizi, sakin olmanizi, cok hizli harket etmemenizi, hayati biraz daha agirdan almanizi ve kavga etmemenizi tavsiye ediyorlar. Bir de bazi seyleri görmezden gelmek cok iyiymis... Yazin bunaltici sicakliginda en iyisi SIKILMIS olan cani, daha da SIKMAMAKMIS. :) :KK33:

bonusum,senin bazı şeyleri görmeni çok seviyorum ama ben..
bizi bu gözlemlerinden ve o güzel yorumlarından eksik etme.

Son düzenleme:
Ne yalan söyleyeyim hakkında çok yanlış düşünmüşüm.. Demek ki bir insanı tanımak için sadece tek yönden bakmamalıymışız.. Son zamanlarda ki yorumlarına hastayım :KK53:

bence kendinizden utanmalısınız. ne demek biri susturulunca .... bilmem ne. siz insanları ne sanıyorsunuz. bu ne kadar kibir, büyüklük. unutmayın birilerli susuyorsa bu sizden kokrtuğu için değil, usandığı içinde değil bazen susmak konuşmaktan çok daha fazla şey anlattığı içindir. bazen susmak, dinlemek içindir. bazen susmak, anlamak içindir. bazen susmak karşısındaki içindeki kini boşaltsın diye beklemek içindir. siz hep konuştuğunuz için ne demek istediğimi anlamayabilrsiniz. bir kişiye takılıp kalmışsınız. bu kadar takılmaya gerek yok, bakmayın, görmezsiniz.

Ayrıca susanlar zannedildiği gibi anlama-dinleme çabasında olduklarından değil,müdür olaya el koyduğu için sustu,yoksa susacakları yoktu zaten.

birde azicik sen sussan hatta söyle bir tatil yapip uzaklassan bir kac gün negüzel olurdu :KK14:

senin icin diyorum yani ihtiyacin oldugunu his ediyorum :KK53:

Hobi olarak bu başlığı okuyorum. İçten içe buradakilerin gerçek hayatta tanışıyor olduklarını düşünüyorum. Zira aksini düşünmek beni ziyadesiyle şaşırtıyor. Hatta bu başlığı okuyunca zihnimde cennet mahallesi canlanıyor. Mune de o dizideki zeki alasya'nın canlandırdığı komiser rolünde. Kadınlar sürekli saç başa birbirine giriyor. Komiser ise orta yolu bulmaya çabalıyor. O birbirine girme kısmını sansürledim. Artık dışarıdan nasıl göründüğünüzü siz tahayyül edin.

Ehe şimdi birileri elini beline koyup, sakızını tülbentinin tepesine yapıştırırken "sana ne oluyor gacıııı" diye bağıracak. Ketçap sıkarım azı dişinize!

Sen de yeni turedin galiba. :KK14:
Bayagi akilliymissin, 3 gunde cozmussun herseyi. :KK14:

Son düzenleme:
Gelseydin benim gecıt'ı nasıl yola getireceğimi konuşsaydık...
Gelseydin aşil tendon'umla dalga geçseydin...
Gelseydin ne dersen deseydin bana...
Ağrın sızın yok-uzuuuun hastahane günlerini unutabilmek adına bir tatile çıktın değil mi?
Ekvatora yakın bir ülkede olsan şuan keşke, güneş ısıtsa içini-yeniden canlansa umutlarımız.
Gel artık, ya da aç şu telefonunu-haber ver bize :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X