Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Heyallaaam savunduğun şeye mi güleyim,savunma şekline mi güleyim,onu koruyacağım derken bu kadar saçmalamana mı güleyim,napıcağımı şaşırdım burda

evet sevgili üye herkeşler seni kıskanıyor, o kadar harikasın ki zaten bir allahın kulu da kıskanıyorum demez, ama hep kıskanılır

Aman ne aglaksiniz ya.
Ben kadin cinsinden nasil bir istisnayim da bu kadar herseye aglayamiyorumkine?

Jiuuuvv vışşş ibret alınıyor %70 loaded...Bacım çok mu arıyon sen bu ajitasyon dolu saçmalıkları,yalan yanlış yazıları ifşaları(!) filan?Kankine rakip mi olmaya çalışıyon he?

Gerçekten çok muhabbet edemesek de seviyorum seni , kitap aşkını , bilgiye olan tutkunluğunu , hatta saygı duyuyorum sana , özeniyorum bazı söylediklerine... haset değil hissettiğim ,içtenlik... çünkü sen gerçekten çok samimi yazıyorsun , çok dürüstçe , SEN BU'sun !

Her daim mutlu ol inşaAllah....

Seni üvey anneme benzetiyorum. Onun gibi gaddar, duygusuz ve kendine göre yorumların var. Bazen de bakıyorum, evet haklı diyorum senin için. Duygulu kadın belki de diyorum. İnce kadın.
Sonra bir bakıyorum ... Yok yaa kimseye acımayan bir tip. Cümleleri kimlerin nasıl canını acıtacağını bilmeden, gelişi güzel ,ağzından çıktığı gibi savuruyor. Benim konumda bana yaptığın ağır hitaptan ötürü bu kadar zaman sonra bile hiç "kusura bakma" dememiş olman,ki forumda gayet iyi bir çizgide durduğum halde. Çok üzücü. Dediğim gibi aynı üvey annem gibisin. Bazen sevilesi, bazen duvardan duvara çarpılası.

Herkes kendi işine baksa, kimse kimseyle uğraşmasa dönmüyor mu bu dünya bir anlasam.
Bir süre sonra sıkılırsın uğraşmazsın, nötrleşirsin vs hiç olmuyor mu mesela bu tür şeyler?
Zorla çatmak durumunda mı hisseder bir insan?
Hayret ediyorum sadece.

noldu birden kayboldun piyasadan ee sağa sola kıvırıp konuyu saptırma kotanı doldurunca verecek cevabın kalmadı haliyle sende haklısın.bu gece dersine iyi çalış hadi yarın göreyim seni

hey sen ! her ne kadar tarzlarımız,hayat görüşlerimiz tamamen farklı olsada,senin çocuksu yanını sevdim.içten pazarlıksız ve doğalsın.körü körüne savunmaya geçmeden,düşünüp,düşündüğünü söyleyebilme erdemini takdir ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…