Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bacım, bu konuyuda tutturamamışın.
Biz sıkıldık senden, sen sıkılmadın gereksiz konu açmaktan.
Malesef buda gol değil.

Ben de sonuncuyu anladım bir tek
Diğerlerini de çok pis merak ettim ne yalan söyleyim

Nabıcan be yavrum senin de işin gücün senden kat kat daha donanımlı insanlara sataşmak işte.E konuşacak başka şeyin olmayınca mecbuuurr

Son zamanlarda fasülyeden nimet saymaya başladın kendini iyice. Abarttığının farkında mısın? Bence değilsin. Gerçi ayak uydurmaya çalıştığın topluluğa güzel yakışmışsın o açıdan hakkını yiyemem

Müslümanlıkla ve müslümanların yaptığıyla ilgili nerede olumsuz eleştiri hatta taşlama var sen oradasın.
Yanına bir kaç kişi olsa bir de ban korkusu olmsa seni tutabilene aşk olsun
Hayret doğrusu özü sözü bir izlenimi uyandırmaya çalışıyorsun amma
'kuran nefret dolu bir kitap' yorumunu beğenip tepki alınca geri çekiyorsun
Mısırdaki bir yobazlıkla ilgli habere 'nerede sapıklık görsem hep müslümnarda' diyorsun
Bu kafayla objektif bakman çooooook çooooook zor

ha hani bazı toz kondurmadığın değerler var ya biraz da onlara ilgi kafa yor canım bak altından neler neler çıkıyor

İnsanlarin anlama ve düsünme organı o senin kullandıgın degildir.Bir kere de okudugunu anlamak için beynini kullan daha cok faydasini goreceksin

Son düzenleme:
Bir de o kadar kendinden emin yazmissin ki bir an ben bile supheye dustum "ne zaman yapmisim la oyle bisey" diye.Benim kimseden çekindigim yok genç,aslanlar gibi duruyor orda iste.Dedigim gibi,boyle islere kalkisacaksan beyin şart.

Sırf sorun yaşamamak için, artık illallah ettiğin için onun bulunduğu topiklere bile girmemeye çalışırsın,
Adını gördüğün zaman yolunu değiştirirsin,
Ama öyle tesadüfler olur ki o tesadüfleri kendine yorarlar, egolarının tatmin zamanı gelmiştir çünkü.
Oysa senin zerre-i miskal aklının ucundan bile geçmez onun düşündüklerini yaptığın.
Böyle insanların var oluşu ne garip değil mi? Öyle hayretle bakarsın sonra yazılanlara.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…