Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumdan biri hakkında isim vermeden yorum yap...
Baştan sonra sayılı yorumlar hariç
Forumdan birine isim vermeden ayar ver.
Bölümü olduğu için ,böyle gelip böyle gittiği için
Eleştirenlerin bile yaptığı da aşikar zaten
Susup yolunuza devam edin Eyyyy üyeler!!! :KK51:

hep ben mi merak edicem birazda siz merak edin :KK60:
...............................................................

zeka küpü maaşallah :nazar:

karakterın beni hayretler içerisinde bırakıyor :KK53:
hadi burdan oku, başka yerlere git yaz :KK14: hadi döktür olmadığın insanmış gibi gösteren cümlelelerini.
seni bilmesem bazı şeylere şahit olmasam bende yerdım o cümlelerini.

Son düzenleme:
Dert ortağım,kendi uzak ama kalbi yakın canım dostum,beraber bebeklerimizi beklediğimiz yol arkadaşım keşke seni görebilseydim Allah en kısa zamanda evladını gönderir ve o güzel yüzün hep güler

sen bizim herseyimizsin sensiz hayatimizin anlami kalmaz:KK53:Sen dikkat cekmek icin her yolu deniyorsun,biz de gordugumuzu soyluyoruz darilmaca yok.Hadi biz burda her gun 3-5 mesajini gorup gulup geciyoruz da,seni her gun reelde gormek zorunda olanlara sabir versin Allah:KK14:

Son düzenleme:
Ya hu forumdaki her adımımı kendi üzerinize alınmayın naçizane tavsiyem. Bunu hem forum içi hem forum dışı olarak yazıyorum.

ve sana gelince, ben kendi koyduğumuz kuralı hiç bozmadım. Hiçbir cümlemi senin için yazmadım. Bunu her türlü de kanıtlarım. Gereksiz triplere girme.
Ama sen yine duramadın. Konulara yaptığım yorumu bile kendi üstüne aldın.:KK53: Bu nasıl bir düşüncedir aklım almasa da.
Böyle olacağını biliyordum, yine ses çıkarmadım. Zaten uzun süre buralara hiçç yazmıyordum. Sen de biliyorsun.
Ta ki en sonunda tepem atana kadar. Yani 2 3gün öncesine kadar.. Yine de eminim ki sen duramayıp yazacaksın.
Ama umrumda değil :KK34:
Sürekli atışmaya vaktim de yok inanki:KK9:
Hadi kolay gelsin sen devam et:KK6:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X