Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapıyı denedin olmadı, kaynak yapayım dedin yemedi, bacada kar etmedi ,sıradaki durak nere kardeş?

Son düzenleme:
Çok biliyon sen
Çık şu bölmüden biraz ruh sağlığı bölmünde takıl sana göre bişiyler vardır

Hmm bu yazdıklarımdan başka biri,o konuda seni dikkate almadığımdan beri iyice kılsın bana di mi?Ama böyle olmasını sen istemiştin üzgünüm.Aslında değilim.Nereye kadar yolun var biliyorsun.

Ne gamsiz ne rahatsin, ama bu ozelligin beni gulduruyor. Senin gibi bazi seyleri gereginden fazla ciddiye almayanlari takdir ediyorum. Allah iyiligini versin ya.

Salla Salla kime denk gelirse
herkes senin hakkında konuşuyor,düşünüyor(!)
paranoyak mı desem ne desem şimdi

Çok sevdim seni kız
ciğerlerime sokacak gibi oluyom başbakanım :)
Her banında yine döktürdü dediryosun :)

Başlarda sana çok sinir oluyordum yorumlarını beğenmiyordum taraflı baktığnı sanıyordum ama saırım bir kaç yorumunla herşey değişti :)

tırnağım olamazsın boşuna kürekleri salllama.
bana orada burada laf söylemen için sana bişi yapmış olmam lazım dimi?
yapmadığıma göre, senınde yapmıs gibi göstermen gerçekten senın karakterınle ilgili ciddi bir sorun demek. allahtan kork ve kendıne sor, ''bu kız bana ne yaptı?''
kendıne gel, bu kadar kıskaçlık ve hasetlik iyi değil.
beni kıskanıyorsan bu benım sorunum değil.
yaz şimdi istediğin yere

Son düzenleme:
bu arada, attığın iftirayı hala unutmuş değilim
meğer kendın yapmışsın...
ne çok isterdin dimi elinde kanıtlar olmasını benım var ama
işte böyle gerçekse eğer çıkar ortaya

"Fidelizm"di sanırım. Yorumlarıyla baya dikkat çekici gelmişti. 2. üyelikten ban yemiş. Diğer hesabı nedir merak ettim şimdi... :26:

(gerçi bu baya isim vererek oldu ).

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…