Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
turkiyenin en vasat universitelerinden birinin ortalama bir bolumunden mezun olup ozguven patlamasi yasiyorsun yazik sana canim yazik bi psikologa mi gitsen

Jeton yeni düştü sanırım
Halbuki ben direkt nickimin altına yazmıştım görmediyseniz o sizin sorununuz...

Kendi kendinize gelin güvey olmaya, senaryolar yazmaya devam edin siz.
Sizi ancak o paklar.

Sen 2013'te uye olan uyelere "vay zaten yenisiniz siz ne anlarsiniz" cemkirmesi yaparsan, ben de sana "benim uyeligim 6. senesini doldurmak uzere, o zaman benim yorumlarim da seninkini dover, ben ne dersem odur" derim.
Insanlarin akli fikrinin gelismesi buradaki eskiligiyle kanitlaniyor sanki. Ben de bugun bunu gordum. Bakalim daha neler gorucez.

daha önce kendisiyle burun estetiği hakkında görüşmüştüm msn den şuan kendisiini gördüm albümlerde bebek gibi olmuşşş çok sevindim onun adına:)

zavallım ya biri şunun kaybettiğini versin bide ben üniversite giriş puanımın bi kısmını hibe edeyim de cidden adam gibi bi okul okusun psikoloğa gitme niyeti de yok ne yapsak

Ya hu ne gereksiz işlerle uğraşıyorsun
Allah'ını seversen bi' git ya
Benim sana vaktim yok. Benden uzak ol da ne halin varsa gör, nereye ne yazıp çiziyorsan, istediğini yap.
Öffff ..

burda sana hakaret etmemı bel altı vurmamı ıstıyosun ama yapmıycam profılımı takıbe devam et ben senı cok ıyı cozdum ama sen benı cozememişsin bılmedıgın seyler hakkında yorum yapma kendın kucuk duşuyosun bunun farkına var artık bu da sana son yazışım ıstersen butun topıgı doldur benımle alakalı yaz ama ben senınle ılgılı yazmıycam ha sunuda soylıyım egıtımcısın egıtımcı oldugun halde dogudakı okulları kucumsuyosun bak ıste sadece bu bıle senın nerde nasıl konuşman gerektıgını bılmedıgını gosterıyo neyse yaw he he ben delıyım sen akıllı al bak yazdım gonlun olsun

Ben de sağda solda arkadaşlığımızı anlatıp, sana haksızlık ettiğimi düşünüp kahroluyordum. Sen o dedikoducularla kaynaşmaya devam et, bir gün anlarsın nasılsa; benim anladığım gibi.....

DeYmeSmişsin BebeYımmmm

Su topigi okudukca farkediyorum. Ne kadar cok insanin pesinde varmis sorunlu biri, onun yorumlarini takip edip sagda solda konusan. Ben de bir benim basima geldi sanirdim. Herkes ayni seyden sikayetciymis yahu.
Ne diyim... "Get a life" diye bir soz var Ingilizce'de, Turkce'ye anlamini cevirmek zor benim icin. Bu soz o takipcilere gelsin o zaman.
La bi bitmediniz.

kendi kendine tribe girdın. ortada birşey yokken tavır yaptın.durup dururken uğraşmaya başladın
anlamsız hareketler ve anlaşılamayan kendi kendini doldurmalar.
oysa o girdiklerin seni zamanında korudu bile... ama bunu bile anlamadın.
neyse ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…