Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
keşke geri gelsen, o kadar güzeldi ki yorumların, özledim .. ama neden gelmediğini anlayabiliyorum, benim de çekip gidesim var.. kim bilir belki bir gün.. :KK14:

sen ve sen, aynı kişimisiniz? tek yumurta ikizi misiniz? necisiniz? bilemiyorum.. ama sizin yorumunuzu her gördüğümde içimde ki tek his "kışt üle kışt" oluyor :KK53: hele hele ilk "sen".. bir insan sadece 24 saat bansız yaşayıp da seneler içinde nasıl UI olmaz hala, valla hayretler içindeyim :KK53:

sen ve sen, aynı kişimisiniz? tek yumurta ikizi misiniz? necisiniz? bilemiyorum.. ama sizin yorumunuzu her gördüğümde içimde ki tek his "kışt üle kışt" oluyor :KK53: hele hele ilk "sen".. bir insan sadece 24 saat bansız yaşayıp da seneler içinde nasıl UI olmaz hala, valla hayretler içindeyim :KK53:

UI ne oluyor ya ben onu hala çözemedim :KK1:

hemen aydınlatayım seni üstteki üye kişisi :KK53: (alıntı yapmak ve isim vermek yasak ya ondan :KK53: )

hani böyle silik, hayalet gibin olanlar onlar :KK53: üyelikleri silinenler, aramızdan ebediyete giden nickler bir nevi :KK60:

Arkadaş bugün uykuyu fazla kaçırmış kızlar:KK14:
Söylediklerini anlamadığım gibi bide üstüne çekip gitmekten bahsediyor:KK25:
Kolaydı gitmek:KK4:
Yolarım bak seni:KK19:

Vahşi,sevimli tehditkar hatun ne sevimli geldi mesajın ya hu:)
Ve sana sesleniyorum;
Gitme bitmesin diye bütün gece ağladııım
Hayır olmaz böyle gideceğine inanmadııım
Gidersen kalan hayalinle ben naparım:KK66:

ya beni de götür ya sende gitme :KK14:

hele bi git ağzına burnuna acı biberler sürerim ayağına taş bağlayıp denize atarım yoluna engeller koyarım banka kuyruğunda 3 saat beklemeni sağlarım muhteşem arkadaşım :KK4:

Kış geldi, havalar soğudu o yüzden bu haller. Kim nereye gidiyormuş? Herkes dizini kırıp otursun, yoksa pıcaklarım :104:

Senin kavramlar arasında mantık ilişkisi kurabilecek kapasitede olmadığını biliyordum zaten de,cehaletin bu kadarına yuh diyorum artık.Hadi kendi aklınla bir sonuca varamıyorsun,bari gerine gerine konuşmadan önce oku araştır azcık da öyle konuş

amanın ne kadar sevenim varmış, çok duygulandım :KK43: çok feci de korktum bu arada :KK53: pıçaklanmak, kuyruklarda beklemek ve ağzımın acı biberlerle dolmasına karşı burada ki demirbaşlık görevime devam ediyorum :KK60:

seviyorum sizi yaw, iyi ki varsınız hepiniz :KK16:

Yukardakilere katiliyorum. :)
Forumda sevdigim uyelerdensin, bir yere gitme. Ayrica kalmaya karar verdigine sevindim. :KK34:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X