Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakkını yemeyim tırnakların çok güzel.
Bugün ne renk oje var topiğinde sürekli senin tırnaklarına bakıyorum.
Seçtiğin renklerde cabası.

Yardımcı olmaya çalışmana çok mutlu oldum. Birbirimizi tanımıyoruz sonuçta Teşekkürler...

Yorumlarını çok ama çok beğendim bazı insanlar var.

Ve istisnasız her konuda ağırlıklarını belli ediyorlar.

Onlar olmadan bu forumu düşünemiyorum

bunu sana armağan ediyorum.
şarkı ve ses feci. ama seni hatırlattı nedense
[video=youtube;s68dFRyyDQA]http://www.youtube.com/watch?v=s68dFRyyDQA[/video]

duşundum acaba sana haksızlık mı ettım dıye ama yok yok senın gercekten psıkolojın bozuk sen normalsen ben anormal olmak ıstıyorum

Reel de olsa yanıma bile yaklaşamazdın...
Sanal alem işte...
Burda pohpohlanmaktan bir yerlerin kalkmış..
Yorumlarını özenle okumamaya çalışıyorum.

Çok iyi biri,
Gerçek hayatta olsa çok sıkı dost olurduk gibime geliyo,
Ama sürekli ben hal hatır soruyorum acaba fazla mı değer veriyorum?

Ne gereksiz bir şov insanısın sen...Sağdan soldan bulup buluşturup cümle kurmaya çalıştığın fark edilmiyor mu sence ?

Dun birkac ay onceki bir konudaki yorumlariniza denk geldim. Hayran kaldim. Zaten o zaman da begenmisim, tekrar tekrar okudum. Karakterinize o kadar imrendim ki... Hem eskiden hep ayni forumlarda denk gelir begenilesirdik biz, uzun suredir denk gelmiyoruz, nerelerdesiniz merak ettim. Hic sohbetimiz olmamasina ragmen forumda sempati ve saygi duydugum isimlerdensiniz.

Aslında ondan nefret etmiyormuş da şundan nefret ediyormuş da...Ben külahımı buraya bırakıyorum ona anlatırsın bunları...Zira bu yalanlara senin gibiler inanır ancak

Uzuunca yazan bi üye... (hayır Lambrusco değil ) Savunduklarımız ve inandıklarımız çok faklı şeyler... Katılmadığım bir konuda yazdığında dahi mesajlarını beğenerek okurdum. Konuya yaklaşımını ve üslubunu beğenirdim tabi "çok merak ediyorum" topiğinde yazdığı o cümleyi okuyana kadar...

Kafamda önceki profilden çoook daha farklı bir profil oluştu ve o profilden resmen nefret ettim.

Senin yorumunu her gördüğümde sabır, sabır, sabır diyorum. Dinle ve kadınlarla alıp veremediğin ne var? Hayır yani bir yaran varsa söyle de bilelim.
Senin yine saçma bir yorumunu gördüm ama banlanmak istemiyorum. O yüzden sabır, sabır, sabır.. :97:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…