Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benden de nice mutlu yıllara mesajı gelsin bakem :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

ailenle beraber bir ömür boyunca mutlu,huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum sana papatyam:KK19:

KK da çok eski üye olmasam da dün, ilk defa bdv 'daki bir konu yüzünden bunca insanın banlanmasına şahit oldum... :KK53:

Helal olsun sana yeni üye... :KK53:

Yorum kaldiramicaksaniz ne diye konu acarsiniz ki. :KK37:
"O benim sorunum, orasi sakaydi, burasi espriydi, ne cok ciddiye almissiniz konumu..." yorumlara konu sahibinden gelen cevaplar da bu yonde yani.
Arkadasim o senin sorununsa, kimseyi karistirmicaksan, gunluk tut gunluge yaz, ne bizden yorum bekliyorsun?
Espriden, sakadan gecilmiyorsa konun, bir derdim var'a degil, geyige ac o zaman. biz de ciddiye almamamiz gerektigini bilelim. Bu da cevaplari begenmeyince yeni moda galiba. :KK37: ne tipler var ya, al muzeye koy. :KK14:

İlk eşin seni aldatmış evet, sende yeni bir 'koca' bulmuşsun..
Anladık, sevişiyorsunuz, cinselliğin de dibine vurmuşsunuz..
Ama sonradan görmeler gibi bunu alakalı alakasız her konuya yazınca sex canavarı gibi görünüyorsun...
İnsan bir soru sormuş, cevabın ay biz çok sevişiyoruz..
Aferin sana, sanki bir tek siz yapıyorsunuz, la havle ya..

forumda ya forumda yanii.. seviyo gibi görünüp sevmemeler, aklınca terslemeler, çok bilmişlikler, söyleyince inkarlar, hergün hiçbişey olmamış gibi şeker şeker konuşmalar, ama özelden çekiştirmeler...
evet evet şaşırmayın burada, okb'ler burada. ve görüldüğü gibi uzaktan izliyor ve acıyorum. dürüst olamayışlarına içinde patlayışlarına.. bi süre daha izler sonra bombayı patlatırım artık :KK9: yada değmez diyip uzaklaşırım.. bilemedim şu an.

forumda ya forumda yanii.. seviyo gibi görünüp sevmemeler, aklınca terslemeler, çok bilmişlikler, söyleyince inkarlar, hergün hiçbişey olmamış gibi şeker şeker konuşmalar, ama özelden çekiştirmeler...
evet evet şaşırmayın burada, okb'ler burada. ve görüldüğü gibi uzaktan izliyor ve acıyorum. dürüst olamayışlarına içinde patlayışlarına.. bi süre daha izler sonra bombayı patlatırım artık :KK9: yada değmez diyip uzaklaşırım.. bilemedim şu an.

atarlı piyoşummm,,
salla gitsin her kime kızdıysan
şurda keyifli vakit geçirmeye bak :)

atarlı piyoşummm,,
salla gitsin her kime kızdıysan
şurda keyifli vakit geçirmeye bak :)
öyle yapıyorum canım da brde limon sıkmasalar :KK51: organize olmasalar. bakma buraya yazdığıma içimden yazıkk demekki yüzüme yemiyor arkamdan konuşuyor diye düşünüyorum. ama tınnnnnn :KK19:

İlk eşin seni aldatmış evet, sende yeni bir 'koca' bulmuşsun..
Anladık, sevişiyorsunuz, cinselliğin de dibine vurmuşsunuz..
Ama sonradan görmeler gibi bunu alakalı alakasız her konuya yazınca sex canavarı gibi görünüyorsun...
İnsan bir soru sormuş, cevabın ay biz çok sevişiyoruz..
Aferin sana, sanki bir tek siz yapıyorsunuz, la havle ya..

Süper yazmışsın katılıyorum sana :nazar:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X