Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden kendini kabul ettirme içersindesin?
Neden sürekli seninle konuşulmasını istiyorsun?
Kelimelerin itici, cümlelerin itici..

Seni sevemedim, sevemiyorum.

:KK14:

Bu topiği hiç okudun mu bilmiyorum ama umarım okursun, kendi kendini kiblemişsin, helal olsun sana, yaptığının farkında bir insanmışsın, bilinçli biri olduğun için tebrik ederim seni ama şahsen bazı banlamalarda yaşadığım üzüntüyü yaşattın:KK14:

vay kimsen pek dürüst geldin bana mı desem .:KK1:,
yada battı balık yan gider dedin. nasılsa yan gitçem,kendi elimden yan yan gideyim diye düşündün demek. :KK53:

Son düzenleme:
Seni anlıyorum demek isterdim ama anlamıyorum.

LPG ile yaşıyorsun, yazık :KK14:

Son düzenleme:
topiklerde gezinmeyi ve herkese selam vermeyi çok seviyorum ama bazen dışlanıyorum nedense çok üzülüyorum özellikle bir kişi varki özellikle beni istemiyor bunada üzülüyorum neyse sağlık olsun

Her konuda ariza cikarmayi gorev mi edindin? Herseyi ne cok biliyormussun yahu. :KK14: Bu kadar bilmislikle kendi hayatini nasil duzene sokamamissin, cok ilginc. Baskalarinin hayatini ve sorunlarini bir cirpida cozuyosun halbuki. :KK37:

Senin şu gizemli gizemli takılıp alttan alttan forumun hanım ağası gibi kendini öne atma çabaların var ya sana karşı önyargılı davranmama sebep oluyor. Forumda sadece sen yoksun. :KK45:

isim vermeden anlatmak bana ne katacak ya da rahatlatacak mı? denedim kendi kendime rahatlayamadım. amaç rahatlamaksa tabi. ya da yüzüne söyleyemediğimiz şeyleri burada denize atar gibi.. isim versem hiç olmaz..

ruh ikizimmi doğmuş bugün. mutlu yıllar. doğum günün kutlu olsun..
9oul.jpg

canım benim doğum günün kutlu olsun ailenle sağlıklı bir ömür diliyorum bu arada bende başak burcuyum kanım sana neden kaynamış anladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X