Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ayda bir kk ya geliyorsun konu açıyosun sonra konularına 1-2 cevap verip gidiyosun sonra aynı içerikle başka bi konu daha açıyosun ve yine aynı son..ama şaşmıyor bu mutlaka ayda bir tekrarlanıyor..hem üzülüyorum senn adına hem de anlayamıyorum.

bazen okuyup sadece yangın vaaar diye yazasım geliyor ama ah işte o konu dışı msj ah 40 puan ah 5 günlük ban,yemiyo tabii :KK60:

neden herkesin kafandaki gibi olmalarını istiyorsun,neden hep beklenti içindesin.bir de kendine dönüp bakar mısın:KK34:

Bazı insanlar sadece yakınarak çözüme ulaşacaklarını sanırlar, çözüm üretmeye çalışmak farklı davranmak daha doğrusu değiştirmeye çalışmak zor gelir, değişimden korkarlar. Bu yüzden her defasında sadece yakınıp, içlerini boşaltırlar. Onlara çene tüketmek çözüm sunmak gereksiz, hıhı deyip geçeceksin. Onların rahatlama yöntemleri de bu. Böyle olanlara ya ölü taklidi yapıyorum ya da Allah yardımcın olsun deyip sıvışıyorum...

Okuman yazman yok bence, çocuğuna falan mı yazdırıyorsun?
Ona buna sataşarak bir yere varamazsın.. Konu senin değil, kraldan çok kralcısın..

Ben elimden geleni yaptım, vicdanım rahat. Bundan sonra yanıyorum desen, elimdeki bir bardak suyu içerim .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X