Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok bilmiş yorumların ve çok uzun zaman önceki bir vukuatın yüzünden sana azıcık gıcık oluyorum..

foruma az takılan halimle böyleyim çok takılırsam ne olur bilmiyorum

Her cümlenin içinde takıntı haline getirdiğin sürekli kullandığın bir kelime var. O kelime beni çok rahatsız ediyor okurken sinir oluyorum.
Ayrıca 'kimse benim fikirlerime karşı çıkamaz' havalarındayken başkalarının düşüncelerini eleştirirken pek bi rahatsın.

Son mesajım da olumlu oluversin.
Tartışılmazları tartışabilmen üstelik onca eleştiri yağmuruyla karşılaşacağını bilmene rağmen bunu yapabilmen çok güzel :)
Mantıklı yorumlarınlarınla kalıpları yıkıyorsun :)

Son düzenleme:
senle tartısmam olmadı ama cok da hazetmiyordum
ama özellikle bir konudaki yorumların bütün fikirlerimi değiştirmişti ki bu sefer de sen gitmişsin
gerçekten üzüldüm gitmene
umarım geri gelirsin

Konunun açılma tarihine bakmadan gelip yorum yapmışsın tamam da, ne diye aleni bir şekilde hakaret edersin be kadın? İşe yarar mı bilmem de kib butonunu kullandım sana yanıt vermek yerine. Esasında cevap vermiyor olmamın bir diğer sebebi de yazdığım tüm o saçmalıklara inanamamış olmam. Nasıl bir ruh halindeysem, nasıl çalışmamışsa beynim yazmışım işte... Okuyunca kendimi tanıyamadım. Zannediyorum o dönemde akıl sağlığımla birlikte düşünme kabiliyetimi de yitirmişim. Kendime o kadar kızdım ki, sana yöneltemedim öfkemi. Sıra gelmedi...

Belki okursun buradan cevap vereyim. Hayır salak değilim, keskin bir kanaatin var bu hususta ama en azından şu an için salak değilim. O dönem çeşitli salaklıklar yapmış olabilirim bunu en ebleh cümlelerle burada belirtmiş de olabilirim. İlaçlar kullanıyordum cücüğüm. Malum antidepresanlar zihni ve düşünme kabiliyetini köreltiyor. Yazdıklarıma bakınca seninle hemfikir oldum ancak yine de "salak" deme cür'etini nereden bulduğuna mana veremedim. Bulduğun yeri söyle ben de alayım bir tutam.

O dönemlerdeki bana o kadar kızdım ki, sana sıra gelmedi dediğim gibi. Lakin, bir daha buna kalkışmaman ikimizin de hayrına olur. Vesselam.

Küçük oyunlarınızdan bıktım usandım. Nasıl bir enerjiniz var, ne ile besleniyorsunuz bilmiyorum ama beni bunun icine çekemezsiniz. Karnım tok canım almayayım

aynen böyle devam et,büyük bir zevkle takip ediyorum yazılarını.
sana gıcık olanların seni mat edicem diye debelenip durmalarını izlemek ise ayrı bir keyif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…