Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yeşillenmişsin hayırlı olsun hayyalim artık ben de bir mavi bekliyorum bakalım, en kadrolulardan biriyim hak ettim kanımca

Topicte zıtlaştıktan sonra küsen arkadaşlar... Yapmayın şunu yahu çocuk musunuz?

(Hiç unutmam konu hakkında farklı düşündüğümüzü gören bi üye beni arkadaş listesinden silmişti ).

Başkasının ağzından konuşunca çok sevimli oluyosun. Çocuk gibi. Kücük(?) bir kız cocuğu gibi :99::120::99:

yeşillenmişsin hayırlı olsun hayyalim artık ben de bir mavi bekliyorum bakalım, en kadrolulardan biriyim hak ettim kanımca
Benim kadar hakettin mi bakalım
En çok ben istedim mavi kürkü bikerem
abbovvvv iyice fransız kaldım şu anda, bu isimleri çok aşerdim ama kim bunlar

Öğrendiklerini banada söle:26:
Hiç bişey anlamıyorum:44:

İyi güzel hoş da,

aynısını sen de bana yaptın ama ? Çelişkili davranışlar bunlar. Sevmem böyle ikili oyunları.

Ben sana ne yaptım ? Sen balkabağı dedin ben bana diyorsun sanıp üstme alındım . İyi bişey yazdında beğenmedim mi ? Yada sağda solda hakkında mı konuştum ?
Ben çelişkili davranmam rahat ol.

Karistirdin sanirim 2 yesil biri kirmizi olacakti yani ben yesil degilimde

Hemen düzelttim 3 yeşil 1 kırmızı

kimmiş onlar ................

İpucu vereyim hiiiiç anlaşılmaz ne de olsa 1'i kitap kurdu, diğeri de benim ilgi alanım olan bir bölümle ilgileniyor, böyle gelinlik falan, diğeri de çiçeği burnunda tazecik edilerden, dert ortağım benim. 3'nün ortak yanı, güzel ve dürüst olmaları. Ondan çok seviverdim onları ben Kim ki bunlar yahu

İki saat beğeni yapmaya uğraştım, noldu benim beğeni butonuma arkidiş.

Son düzenleme:

tahminlerim doğruymuş saol canım
o senin kalbinin güzelliği

zorla araya kaynadim ya neyse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…