Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu nedir yahu. Kamuflajlı dedikodu :) Pek eğlenceli yorumlar. Kesin her okuyan "Acaba benden bahseden olmuş mu?" diyerek okuyordur yazılanları. Ben de yazayım eksik kalırsam olmaz.

Çok iticisin be hatun. Öyle böyle değil acayip iticisin. Öyle ki yorumlarda imleci hareket ettirirken profilini görünce hızla aşağı iniyorum. Okuyunca kılcal damarlarım isyan ediyor, pankreasım sancılanıyor. Eşin mi ilgi göstermiyor, burnunun üstündeki sivilceyi mi beğenmiyorsun derdin ne bilmiyorum ama öfken benim asabımı bozuyor.

ahahahha bu benim kesin :) Genelde benim icin böyle nefret dolu yorumlar yaparlar :)

Seni bir aylık banlıyken kesfetmiştim :) Cok eğlencelisin. Mizahı o kadar akıllıca kullanıyorsun ki okuma zevk veriyor.

ahahahha bu benim kesin :) Genelde benim icin böyle nefret dolu yorumlar yaparlar :)

Seni bir aylık banlıyken kesfetmiştim :) Cok eğlencelisin. Mizahı o kadar akıllıca kullanıyorsun ki okuma zevk veriyor.

Yok yahu sen değilsin :) Bir aylık banın mı vardı senin ne yaptın da öyle oldu amanın :) Teşekkür ederim efem. Senden bahsediyor olsam özel mesajla "doğru anlamışsın" derdim :)

hoş geldin canım,yokluğun farkediliyordu

Yok yahu sen değilsin :) Bir aylık banın mı vardı senin ne yaptın da öyle oldu amanın :) Teşekkür ederim efem. Senden bahsediyor olsam özel mesajla "doğru anlamışsın" derdim :)

Hoca bana kafayı taktı

Çenemi tutamıyorum biraz :) Ancak ölürken bağlayabilecekler.

Memnun oldum tanıstğımıza ve dürüstlüğüne, forumda az rastlanır bir özellik..
hoş geldin canım,yokluğun farkediliyordu

Egem ablacımmmm hosbuldummm. Özledim sizi coook :)

İsim vererek olacak biraz. :) Bu yoknaz varya bu yoknaz. :)
Ne zaman bi mesajını görsem mutlaka güldürüyor.

Enem ünlü olmuşum haberim yok. Ben öyle kendi çapımda takılıyordum yahu :)

Kesin birileri de bana uyuz oluyor he. Çık ortaya, kızmıycam söz. Hadi dök nefretini miniğim. Hadi fıstıklı kurabiyem, dikensiz kirpim gel yamacıma.

Dur dur zevkliymiş bir tane daha yazayım.

Sevgili yeni bekar;

Normal şartlarda ayrılık acısı çeken zatlara üzülür, yardım etmek isterim nacizane. Ancak aynı konuları farklı şekillerde yeniden anlatman ve hep aynı döngünün içinde çırpınıyor olman o kadar sinir bozucu ki, sonunda ayrılmış olman beni pek mutlu etti. Rica ediyorum uzun bir süre bekar kal. Sevgilin dahi olmasın...

Sevgili şuh üye;

Adeta feriştah gibi mükremin'in odunları arasında dolanıyorsun. Yaptığın her yorumdan kadınlık fışkırıyor. İyi güzel de, abartma cücüğüm. Yeminle erkek olsam cinsellikten soğurdum sayende. Bir de o smiley kullanımının cılkını çıkardın iyice. Sen sus sıfatlar konuşsun. Öpt kib aeo bye falan oldum yanieaa.

En son okuduğumdan itibaren kaç sayfa ilerlemiş böyle

Neyse okuyayım kim kimi iğnelemiş dürtüklemiş sevmiş öpmüş koklamış. Çok merak ettiklerimi mesaj sahibini tehdit ederek öğrenirim artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…