Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaw he he :KK53: bel altı öyle vurulmuyor ama :KK53:

sende de nasıl bir hayal dünyası var pes mi desem öh mü karar veremedim :KK53:

Son düzenleme:
İsmi lazım değil, yeşil başlı bir gövel ördek varya hani:KK14:
Hala BdV de dolanıyo, biz akıllandık onun 1 aylık cezadan, hatun akıllanmadı:KK53:

Sanırım en sonunda idam edilicem, kazen de kellemi bdvnin girişine asacak aleme ibret olsu deyu :KK1:

Ama beni seveeeen, endişelenennnn insanları görünce de nasıl mutlu oluyorum. Çok bilinmeyenli denklem gibiyim :)

Sanırım en sonunda idam edilicem, kazen de kellemi bdvnin girişine asacak aleme ibret olsu deyu :KK1:

Ama beni seveeeen, endişelenennnn insanları görünce de nasıl mutlu oluyorum. Çok bilinmeyenli denklem gibiyim :)

Sen meraklanma yedirmeyiz seni:KK14:

Senin yerine kadişi veririz yönetime ne yapıyolarsa artık, müebbet mi verirler, sallandırırlarmı keyifleri bilir:KK14:

Yetmezse yanında badeyide veririz:KK53:

isim vereceğim kusura bakmayın:KK1:

kızlar nemesis neden gitti:44:

bu arada hamileymiş çok sevindiğimi ve tebriklerimi de buradan duyurayım.sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım:KK16:

bu arada ne bereketli bir yıl oldu.sevdiklerim hep hamile.office'ten ve parkon'dan da bekliyorum:KK52::emir_bebek::emir_bebek:

isim vereceğim kusura bakmayın:KK1:

kızlar nemesis neden gitti:44:

bu arada hamileymiş çok sevindiğimi ve tebriklerimi de buradan duyurayım.sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım:KK16:

bu arada ne bereketli bir yıl oldu.sevdiklerim hep hamile.office'ten ve parkon'dan da bekliyorum:KK52::emir_bebek::emir_bebek:

Ablacım nemesis başka üyelik aldı, şuan cezalı sanırım, gelince haberimiz olur.

Benden geçti bebek ablam, ofis dahaok genç ama ona baskı yapalım biz:emir_bebek:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X