Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sizinle hiç sorunumuz olmadı ama şu ilk hece meselesinden bir üzerime alındım.Ben miyim bahsettiğiniz?

yeni üyesin sanırım ama sadece yazmış olmak için mesaj yazıyorsun bazen mesajı okumadan bile yazıyorsun gibi geliyor. Forum takipe her girdiğimde sen çıkıyorsun karşıma. önyargılı değilimdir ama sevemedim sanki ben seni.

Ana sayfamda senı gormekten sıkıldımmm

Sırf yazmak ıcın yazmaa bacııııııı

Ayy sınır ettın benı valla yaaa

Bu topikte defalarca uyarı yazdım, o uyarılar pas geçiliyor sanırım, elim aşınmaz birkez daha yazayım, bölümün oyun bölümü olması, başlıkta da "Forumdan biri için isim vermeden istediğin yorumu yap" yazması, buranın kurallardan muaf olduğu, o istediğiniz gibi yorumların içinde hakaret, saygısızlık, aklınıza estiği gibi yazacağınız kanısı uyandırmasın.

Konu sahibesi "istediğin gibi yorum yap" derken ağzınıza geleni sayın demek istemedi, önce bunu idrak edin, sonra site kurallarını unutmayın...

ben yenıyım henuz kımseye gıcık olmuyorum ama bazen bırı bısıy yazıo lutfen bılgınız varsa ssoyleyın tavsıye verın dıolar e yasadığın bişeyi anlatıyosun bak bende boyle oldu şöyle fıkır edınırsın dıosun veya tedırgınse rahatlatmaya çalışıosun karsıdakı sankı bana akıl verme demeye getırıo işi maddem akıl istemıon ne dıye yardım edın dıon

pıtırcık kızım,sana özelden açıklama yapıldıysa lütfen bana da copy paste yap

Her yer meydan da bazı yeni üyeler var aramızda , rütbe desen gayrı ahlaki ....pesss yani pesss ...

Gördüğüm yerde görmezden geliyorum kendilerini

Hasir degilmis orguymus pardon.

Ayy bir kiskanclik bir kinskanclik.
Takmislar popoma guzelki aciyorum.
Sizde yoksa ne yapabilirim:82:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…