Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Insallah o banin hic acilmaz da seviyeyi daha fazla dusurmezsin buralarda.

Not: en son bir forumda tartisip birlikte banlandigimiz arkadasimiz, lafim sana degildir, alinma. :)

Son düzenleme:
İsim de vereceğim... Zeboş :KK25: Aç artık şu telefonu.
Gene cevap vermiyorsun az evvel eski bir konu olduğunu anlamadan senin beğenini gördüm bir üyede...
Yoksa dedim geldi mi dedim ama meğer o konu eski konuymuş :KK14:
Arkadaşım nolur iyi ol... :KK50:

İsim de vereceğim... Zeboş :KK25: Aç artık şu telefonu.
Gene cevap vermiyorsun az evvel eski bir konu olduğunu anlamadan senin beğenini gördüm bir üyede...
Yoksa dedim geldi mi dedim ama meğer o konu eski konuymuş :KK14:
Arkadaşım nolur iyi ol... :KK50:

Hayyal bende Zeboş u merak ediyorum, en son Kazen mi görüşmüştü sen mi tam hatırlamıyorum durumu stabildi, ne zamandır haber alamıyorsun?

:KK9::KK9::KK9: Salaksın yemin ediyorum,salağın dibisin hem de.:KK1:

Ulan ne kafayla yaptın onu dengesiz ? :KK53::KK53::KK53:

Ailene ne çektirdiysen sen de aynısını göreceksin,emin ol.:KK14:

En son konuştuğumda kemoterapi yüzünden güçsüz düştüğünü telefona değil bakmak oturmaya bile hali kalmadığını söylemişti.
Ben hep anlatıyorum ki hadi sen anlat demişti.
Ah be kuzu o halde bile benim sıkıntılarımı dinledi canım ya... :26::KK50:

ahh canım zeboşum yaa
ALLAHIM ŞAFİ adının hürmetine ,bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine,peygamberimiz hz. Muhammet mustafanın yüzü suyu hürmetine şifa versin ALLAHIM İNŞAALLAH Amin
RABBİM sevdiklerine bağışlasın onu Amin

Son düzenleme:
ahh canım zeboşum yaa
ALLAHIM ŞAFİ adının hürmetine ,bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine,peygamberimiz hz. Muhammet mustafanın yüzü suyu hürmetine şifa versin ALLAHIM İNŞAALLAH Amin
RABBİM sevdiklerine bağışlasın onu Amin

AMİNNNNNNN AMİN İNŞALLAH... ALLAH IM onu sevenlerine bağışlasın... :KK16::KK19:

En son konuştuğumda kemoterapi yüzünden güçsüz düştüğünü telefona değil bakmak oturmaya bile hali kalmadığını söylemişti.
Ben hep anlatıyorum ki hadi sen anlat demişti.
Ah be kuzu o halde bile benim sıkıntılarımı dinledi canım ya... :26::KK50:

Kuzum benim yaa :KK48:çoğu zaman telefona bile bakamıyorum demşti..
Sesin çok iyi geliyor demiştim,ablam benim sesini duydum çok moral buldum dedi bana..
Elimden geldiğince moral vermeye çalıştım,hepimizin kendisinin yanında olduğumuzu da bir an önce sağlığına kavuşup aramızda görmek istediğimizi söyledim.Nasıl mutlu oldu nasıl sevindi varya :KK19:
Hadi zeboşum benim güzel kızım hepimiz senden güzel haberler bekliyoruz :KK48:

Kuzum benim yaa :KK48:çoğu zaman telefona bile bakamıyorum demşti..
Sesin çok iyi geliyor demiştim,ablam benim sesini duydum çok moral buldum dedi bana..
Elimden geldiğince moral vermeye çalıştım,hepimizin kendisinin yanında olduğumuzu da bir an önce sağlığına kavuşup aramızda görmek istediğimizi söyledim.Nasıl mutlu oldu nasıl sevindi varya :KK19:
Hadi zeboşum benim güzel kızım hepimiz senden güzel haberler bekliyoruz :KK48:

Arkadaşı tanımıyorum,tam olarak nickini bile bilmiyorum ama adına üzgünüm.Allah tez zamanda şâfii ismiyle yardım etsin.Rabbim şu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine şifa versin.
Yapabileceğim birşey varsa hazırım yasin okuyalım,dağıtalım dua edelim.
Allah yardımcısı olsun

yorumunu ilk okuduğumda aklıma gelen ilk şey "annem bu neyin kafası" demek oldu, bu lafı hiç sevmediğim halde.. zorla ergen ergen laflar söyletirsiniz insana :KK53: hayal gücüne bak töbe ya :KK53:

Bana yazdı bana yazdı diye kibleyip banlatıp sonra onun verdiği coşkuyla gaza gelip kendinide banlattıranlar ;

Acayip komiksiniz hee :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X