Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın biri bana özelden neler olup bittiğini hemen yazıyor .
Aaa giremiyoruz diye öğrenme hakkımız yok mu ??
Size sesleniyorum biliyorsunuz kendinizi , mesaj kutum açık nolur
Sonra pıtırcık meraktan çatladı diye üzülürsünüz ona göre.
Sizleri seviyorum

Size gönderilen mesajın bir kopyasını da bana gönderirseniz ben de çok sevinirim:)
Pıtırcığınız değilim ama sevdeciğiniz olabiliyim olmaz mı ablalayım, kaydeşlerim

Ben bu kadına bayılıyorum yahu böyle geliyor topiğe bir yazıyor bende tebessüm oluştutturuyorr
Tanımadan sevdiklerimden elinde de sihirli değnek var aman ha dokunduğunu yakıyor

Bu forumda, senden iticisi yok ...
Nickindeki ilk heceyi sana uygulayıp da sevemiyorum seni.
Özenle kelime seçip cümle kursam senin kadar itici olamam herhalde.
Ruhsuz,saçma insan. Olmasa da olur dediğimiz insanlardansın.
Çekip gitsene sen bu siteden ya, antipatik varlık !

leocum ne bu celal ya hu

kime dedin hiç bi tahmınım yok ama bendende birine gitsin (aynı duygular hazır yazılmışı var deyip hazıra kondum )

kime dedin hiç bi tahmınım yok ama bendende birine gitsin (aynı duygular hazır yazılmışı var deyip hazıra kondum )

Ay kız sen kime dedin özelden mesaj at. Böyle duyguları başka kime karşı hissedebilirmiş başka biri merak ettim. Benim bunları hissettiğim kişi bir numune çünkü bence. Yoksa aynı kişi mi? Ne gülerim ne gülerim :)

boşver kuşum ya değer mi ?

Bu sitedeki eski,belli başlı üyeleri, fikir ayrılıkları yaşadığımız dönemlerde bile sevdim.Çoğunu da severim. Ama bu hatuna tahammül edemedim ve böyle nefret dolu bir yorum ilk defa yazdım :)

Son düzenleme:
Bu sitedeki eski,belli başlı üyeleri, fikir ayrılıkları yaşadığımız dönemlerde bile sevdim.Çoğunu da severim. Ama bu hatuna tahammül edemedim ve böyle nefret dolu bir yorum ilk defa yazdım :)

ben senin kime dediğini biliyorum bence

uhuuuuuuu bu ne kin bu ne nefret
baya sinirlendirmiş belli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…