Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben olsam sorardım bilmeden suçlamak istemezdim ama yeni doğum yapmış diyorsun belki uzun süre kk ya giremez msjına cevap veremez.bekle biraz,aktif kullanıcı olduğu zamanda msj atar sorarsın ne oldu,sorun ne diye.

aynen kizlar
simdi bakicam bu gun ugramis mi diye sorucam en kisa surede:26:yardimlariniz icin tesekkurler

vay be, kendinizden olmayanla ne güzel de dalga geçiyorsunuz.. tebrik ediyorum.. bakalım kk ne zaman silkinip kendine gelecek..

aynen kizlar
simdi bakicam bu gun ugramis mi diye sorucam en kisa surede:26:yardimlariniz icin tesekkurler

son zamanlarda çok yoğundu..facete de burdada sadece yazıp çıkıyodu
ya msjın gitmedi yada bildirimlere beğenidir diye bakmadı..
bilerek yapılmış bişey olduğunu sanmıyorum çünkü dediğim gibi facete de sorduğumuz soruları 1 hafta sonra anca görüyodu

Benim tahminlerde hep çıkıyor nedense. Hiç şaşırmadım. Gözüne soksan anlamaz deyimi çok uygun. Sonra da eziklik hissetmeler. Yazık...

Böyle kötü bir üslup kullanmak için çok mu çaba harcıyorsun?

İşin kötü yanı itici oldugunun farkında da degilsin ...

Söylemlerin gerçekten o kadar egreti duruyor ki üzerinde
senin adını egreti kültür koydum ben! :)

ozledim sizle geyigi bemerakli melahatlarim,ruh ikizim,mavis gozlu hatun,pambik editor ve ekibin diger hatunlari

En çok beni özlediğini biliyorum azem
Ama medin anarşiklik yapıyor.
Diğer meraklı da hem çalışıyor hem anarşiklik yapıyor.
Hem sosyal medyada, hem burada, hem meydanlarda.

Direnişteyiz, biter bitmez oyun sahalarına döniciz yine

isim vererek yorum yapıcam çünkü başka nereye yazacağımı bilemedim şu anda.

Adunul'um neden uı odun? daha dün konuştuk güzel haberlerini alacaktım ya noldu neden gititn? ama ben şimdi seni çok özlerim...

KADESA ne oldu adanul a yaaa
Adanulum, canım, okuyorsan lütfen birimize ulaş.
Bari mailini bıraksaydın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…