Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KADESA ne oldu adanul a yaaa
Adanulum, canım, okuyorsan lütfen birimize ulaş.
Bari mailini bıraksaydın

canım hiç bilmiyorum..dün konuştuk biz hatta perşembe günü için güzel bir haber bekliyordum ondan ama bugün önce banlanmış gördüm sonra uı olmuş yani kendisi istedi sanırım ama neden :26:

Son düzenleme:
Evet isim vermeye hiç gerek yok. Bir ikiz annesi (2 oğul) siteyi çok övmüştü üye ol demişti bende oldum.

imza : Çicek ve çikolatayla geleceğin dünürün

Son düzenleme:
Nasıl üzülmüştüm gittin diye iyi ki geri geldin :) güneş doğudan biraz gec doğdu ama olsun :)

Lütfen hanfendü sarkıntılık etmeyin, ben sizin düşündüğünüz kişi değilim. Mesaj bilem atamıyorum. Gariban yeni bir çaylakımmm

Son düzenleme:
Tatlım habersiz sakın gitme bidaha.
Bir günde özledim seni.
Perşembe günkü güzel haberi bende bekliyorum
Ne olduğunu bilmiyorum ama nasıl kadiş bilir ben bilmem
Banada haber ver

Ay o perşembe günkü haber neyse ben de bekliyorum Onlar biliyo ben bilmezsem catlar ölürüm

Bu cici arkadaşa hemen mailimi atıyorum yazık beklemesin 100 msjını

Son düzenleme:
1) Anlatacak çok şey var, bir allahın kulu özelden mailini atsada bende yazsam dertlensem. Yeniyim mesaj hakkım yok.

2) Çok yeniyim ama hiçbirinizin birbirinden farkı yok, birden kanım kaynadı.

Tatlım habersiz sakın gitme bidaha.
Bir günde özledim seni.
Perşembe günkü güzel haberi bende bekliyorum
Ne olduğunu bilmiyorum ama nasıl kadiş bilir ben bilmem
Banada haber ver

kadişin bilmediği bi şey yok balm sen daha anlamadın mı bunu

Ay o perşembe günkü haber neyse ben de bekliyorum Onlar biliyo ben bilmezsem catlar ölürüm

Bu cici arkadaşa hemen mailimi atıyorum yazık beklemesin 100 msjını

meraklı melehat 2

1) Anlatacak çok şey var, bir allahın kulu özelden mailini atsada bende yazsam dertlensem. Yeniyim mesaj hakkım yok.

2) Çok yeniyim ama hiçbirinizin birbirinden farkı yok, birden kanım kaynadı.

hemen atıyorum mailimi canımcım.birbirimizden farkımız şu;elmayra ve parkon anarşik ben gayet uslu bi hatunum

Cık cık cık hiç tanımadığınız pişt diyene dönüp bakar mısınız ? Hem mail vermeler falan. (İsim vermedim kural bozmuyorum)

Farzetin entrikaları az kalmıştı birde bu topic açılmış.

Bahsettiğim kişi biliyormusun ki takipimdesin istesem skypten yazarım ama yazmıyoruuumm. Skyptekiler fokurdayın bakam bana mı dedi bana mı dedi diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…