Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kücük hesaplarınız, kücük oyunlarınız, alt metin veren acınası yorumlarınız midemi bulandırmaya basladı :120:

ben seni,bebegini merak ediyorum ozelden msj yaziyorum sana sense dunden beri kac kez girip arkadaslarinla yazisiyorsun ama benim msjima cevap yazmiyorsun kirildim gercekten:KK50:hani habire ozel msj falan yazip rahatsiz ediyorum desem ilk defa msj attim sana peki olay ne:KK50:kotuluk mu ettim yani
hani bi kirginligimiz kuskunlugumuz de olmadi

Son düzenleme:
ben seni,bebegini merak ediyorum ozelden msj yaziyorum sana sense dunden beri kac kez girip arkadaslarinla yazisiyorsun ama benim msjima cevap yazmiyorsun kirildim gercekten:KK50:hani habire ozel msj falan yazip rahatsiz ediyorum desem ilk defa msj attim sana peki olay ne:KK50:kotuluk mu ettim yani
hani bi kirginligimiz kuskunlugumuz de olmadi

sanirim ihmal edilmeyi hazmedemiyorum ben:KK31:yoksa hepinizi seviyorum:KK31:

Kusuruma bakma, karismak gibi olmasin dedim ama dayanamadim. Cok iyi anladim seni. En sinir oldugum insan tipi bahsettigin kisi gibiler. Dusunursun, iclenirsin, bir mesaj atarsin tum samimiyetinle. Kaale mi almaz nedir, girer, her turlu seyle ilgilenir, sana cevap yazmaz. Sen beklersin, "ha gelmis, yazar simdi" dersin. yok. Sonra 3-5 gun daha beklersin. Cevap yok, sonra da oturur bilmemkac zaman bu konuyu dusunursun, icine oturur, acaba birsey mi var dersin. Hatayi kendinde arar durusun. Bunlar insani dusunup de mesaj attigina pisman eder, benim basima da geldi, ordan biliyorum. Asla hosgoru ve anlayis gosteremedigim sey birinin, hele de deger verdigim birinin bana kaale alinmamislik hissi vermesidir, bu cevap alamama durumlari yani. Bu sebepten kirdigim insanlar, arkadasligimi bitirdigim durumlar oldu. Iyi de olmus, bir incelik karsisinda boyle odun gibi duran insanlara tahammul edemiyorum.. Gercekten sinir tavan yapiyor bende boyle konularda cunku. Simdi bu mesaji gorunce dayanamadim. Tekrar kusuruma bakma. :26:

Kusuruma bakma, karismak gibi olmasin dedim ama dayanamadim. Cok iyi anladim seni. En sinir oldugum insan tipi bahsettigin kisi gibiler. Dusunursun, iclenirsin, bir mesaj atarsin tum samimiyetinle. Kaale mi almaz nedir, girer, her turlu seyle ilgilenir, sana cevap yazmaz. Sen beklersin, "ha gelmis, yazar simdi" dersin. yok. Sonra 3-5 gun daha beklersin. Cevap yok, sonra da oturur bilmemkac zaman bu konuyu dusunursun, icine oturur, acaba birsey mi var dersin. Hatayi kendinde arar durusun. Bunlar insani dusunup de mesaj attigina pisman eder, benim basima da geldi, ordan biliyorum. Asla hosgoru ve anlayis gosteremedigim sey birinin, hele de deger verdigim birinin bana kaale alinmamislik hissi vermesidir, bu cevap alamama durumlari yani. Bu sebepten kirdigim insanlar, arkadasligimi bitirdigim durumlar oldu. Iyi de olmus, bir incelik karsisinda boyle odun gibi duran insanlara tahammul edemiyorum.. Gercekten sinir tavan yapiyor bende boyle konularda cunku. Simdi bu mesaji gorunce dayanamadim. Tekrar kusuruma bakma. :26:
yok canim ne kusuru:KK31:
o iki yorum farkli farkli kisilereydi
ozel msj yazdigim bebegine ve kendisine iyi dileklerimi sundugum arkadastan bir ses soluk yok oysa ki yorum yaziyo topiklerde
artik acaba msjim gitmedi mi diye de dusunmeye basladim
insan boyle bi msja cevap yazmaz mi yahu bebegini sormusum dogumunu sormusum kufur mu etmisim ki cevap yok:KK31:
dedigin gibi kotu bi durum uzuldum acikcasi
ayrica yorumun icin de tesekkur ederim sevde:KK16:

Son düzenleme:
ozel msj yazdigim bebegine ve kendisine iyi dileklerimi sundugum arkadastan bir ses soluk yok oysa ki yorum yaziyo topiklerde
insan boyle bi msja cevap yazmaz mi yahu bebegini sormusum dogumunu sormusum kufur mu etmisim ki cevap yok:KK31:

Dusunursun dusunursun, zaman gectikce daha neler neler geliyor insanin aklina. Acaba soyle mi oldu, acaba boyle mi oldu, gormedi mi, etmedi mi, mesaj gitti diyor ama aslinda gitmedi mi, onun yerine evden baskasi okudu da onun haberi mi yok, vs vs... Bilmez miyim... Merak etme canim, mesaj bal gibi gidiyor ve okunuyor, sadece cevap atmaya tenezzul edilmiyor, olay bu. Ben de nasilsin, seni cok ozledim, bilmemne gibi birine tum samimiyetimle mesaj atip, sonra hic cevap almadigimi bilirim. Yanlis anlama, senin muhattabina laf etmeyecegim, kendi muhattaplarim icin gecerli bu yazacagim, "yau bana ne guzel iki dakikasini ayirmis, beni dusunmus, halimi hatrimi sormus" diye dusunemeyen odunlar bu insanlar, baska birsey degil.

Sana karşı bugüne kadar tek bir yanlışım bile olmadı, bilakis seni çok da severdim ama şu an sana kırgınım...
:KK50: Beni hayal kırıklığına uğrattın. :KK50:

siz ikiniz çok şaşırttınız beni. bu kadar sene tanımamışım demekki.:KK51::KK51:
ha ayrıca arkadaşımla aran, iyiyken ,canım cicim,cım,cim derken,onun mesajını alıntılayıp bozmaya kalkmak ne derece dostane bir harekettir.
. bir düşünmek gerek değilmi.:KK14:

Belki üzerime vazife değil ama yorum yazdığı topiklerden birinde selam falan diye yazsan da görmezden gelir mi acep :44:
Çok ilginç cevap vermemesi :26:

Belki üzerime vazife değil ama yorum yazdığı topiklerden birinde selam falan diye yazsan da görmezden gelir mi acep :44:
Çok ilginç cevap vermemesi :26:

dun dogum yapmis kendisi oyle yazmis yani doguma gidiyorum diye:KK31:acikcasi beni gormezden gelen birinin illede gozune girmek istemem ama icimde tek suphe acaba msj gitmedi mi:26:cunku ben giden mesajlari kutuda sakli tutulmamasini isaretledigim icin gozukmuyo giden mesajlar
sormak da istemiyorum ya okuyup da cevap yazmak istemediyse gercekten:KK31:

dun dogum yapmis kendisi oyle yazmis yani doguma gidiyorum diye:KK31:acikcasi beni gormezden gelen birinin illede gozune girmek istemem ama icimde tek suphe acaba msj gitmedi mi:26:cunku ben giden mesajlari kutuda sakli tutulmamasini isaretledigim icin gozukmuyo giden mesajlar

canım bazen msjlar gitmeyebiliyor,geçen yıl bir arkadaşla ben de böyle bi sorun yaşamıştım yoksa aranızda bir sorun olmamasına rağmen neden geri dönmesin ki? bak hepimizi meraklandırdı şimdi :)

neyse konuya döneyim biraz da; beni şaşırttın valla şaşırdım ama kötü yönde değil... :)

canım bazen msjlar gitmeyebiliyor,geçen yıl bir arkadaşla ben de böyle bi sorun yaşamıştım yoksa aranızda bir sorun olmamasına rağmen neden geri dönmesin ki? bak hepimizi meraklandırdı şimdi :)

neyse konuya döneyim biraz da; beni şaşırttın valla şaşırdım ama kötü yönde değil... :)

oyle mi diyosun kadis sorsam mi acaba gunahini da almak istemem:26:

İşte bende mesajın gitmeme ihtimali üzerine sormalısın diye düşündüm Kadesa nın dediği gibi belki mesaj gitmemiştir, mesajı görmüş okumuştur cevap yollarken pc de sorun olmuştur cevabı yolladığını sanmıştır, ne bileyim sebebi bambaşka bir şey de olabilir :26:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X