Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bundan sonra istersen silebilirsin arkadaşlıktan beni de sorun değil gerçekten.

Sinir anımda dediğim cümle belki de hakettin kimbilir...

Benim yazdığım belaltı ve yanlış okey.Peki pc başında şey büyüten dedikoducu cümlesini neden ısrarla ve ısrarla görmek istemiyorsunuz ????

Bu pc başında şey büyüten dedikoducu lafından sonra ben etkiye tepki olarak belki de hakettin kimbilir dedim.

Forumda yeni sayılırım, ama benim bile dikkatimi çekmişti, hatta kötü içerik de bildirmiştim. Sana katılıyorum. Bedduaları kesinlikle ciddiye alma :)

ilk bölümü anladım da ikinci bölümü anlayamadım
ilk bölüme yorum yapıyım cok bencil biri eleştiri kabul etmiyor çok ta umurumda yani
birde cok sevdiklerim var niklerinin baş harflerini yazıyım a t d g p :KK16: :KK16:
ikinci bölümü anlatan çıkar mı :44: :44:

Ben anladım anlamasına da takıldığım bir nokta var.
Gerek diyet bölümünde ilaç tanıtımları,gerek gezindiğin diğer bölümlerde
reklam amaçlı üyelik,bazen şüphelendiğim 2.üyelikler..
Kısaca forum kuralları gereği kötü içerik yapıyoruz.
Şimdiye kadar hiç yaptığım kib'e şöyle ya da böyle diye
uyarı gelmedi.Ama sağolsunlar dikkate alındığını gördüm.
Yöneticiler kib'e karışabilir demiş arkadaş,editörler göremiyormuymuş.
Ya da görebiliyor diyelim uyarı mı yapılıyormuş.
Evet ben burasını anlamadım.Açıkcası kafam karıştı biraz.

bu konu kapatilsin ya. imalari anliycam diye meraktan cattliycam. gerci kimsenin kedisine kist demisligim yoktur(bu devirde tavuk besleyen kalmadigindan) bana yazan olmaz da merak iste, kediyi olduruyor.

:KK9::KK9: çok datlusun ya,koptum bu msja :)
O senin kendi datluluğun:KK9:
Şaka bir yana valla öyle hissettim kendimi yorumları okuyunca burası neresi? Ben kimim? Bu kek nasıl böyle kabarıyor? vs diyordum ki Ausencia'nın telkiniyle olayı çözdüm sanırım ama üzüldüm.Keşke hiç yaşanmasaydı böyle tatsızlıklar.
Kurallara uyarak yorumumda bulunayım; Seni seviyorum ben yahu canımcım(buarada foruma ilk üye olduğumda abla demiştim sana hoş ozaman herkese abla diyordum kendimi çok küççük görüyordum ellam:KK9: )
Dobralığın hoşgörüyle yoğrulmuş hâlisin.İsmi lazım değil baş harfi Kadiş:)

Yüzünü bir defa bile görmediğiniz tanışmadığınız, görmediğiniz, sıcaklığını ya da nefretini 1 defa olsun gözlerinden hissetmediğiniz birine/birilerine bunca anlam, öfke ve bilimum başka şeyler yüklemek niye?:26:

O senin kendi datluluğun:KK9:
Şaka bir yana valla öyle hissettim kendimi yorumları okuyunca burası neresi? Ben kimim? Bu kek nasıl böyle kabarıyor? vs diyordum ki Ausencia'nın telkiniyle olayı çözdüm sanırım ama üzüldüm.Keşke hiç yaşanmasaydı böyle tatsızlıklar.
Kurallara uyarak yorumumda bulunayım; Seni seviyorum ben yahu canımcım(buarada foruma ilk üye olduğumda abla demiştim sana hoş ozaman herkese abla diyordum kendimi çok küççük görüyordum ellam:KK9: )
Dobralığın hoşgörüyle yoğrulmuş hâlisin.İsmi lazım değil baş harfi Kadiş:)

birkaç sayfa geriye gidince o tatsız olay anlaşılıyor zaten :KK50:

canım ne güzel sözler bunlar böyle teşekkürler:KK16: foruma üye olduğumdan beri kazen ve mune hariç herkes abla demiştir bana :KK9:

birkaç sayfa geriye gidince o tatsız olay anlaşılıyor zaten :KK50:

canım ne güzel sözler bunlar böyle teşekkürler:KK16: foruma üye olduğumdan beri kazen ve mune hariç herkes abla demiştir bana :KK9:

Gerçekten abla olduğundan mı yoksa abla gibi olgun olduğundan mı.
Ozaman bende abla diyeyim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X