Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin anlamsız triplerini çekemiyorum. Beni hiç bu kadar kızdırmamıştın, hiç bu kadar uzaklaştırmamıştın kendinden. Hep almakla olmuyor, biraz da vermeyi bilmek lazım.

Senin anlamsız triplerini çekemiyorum. Beni hiç bu kadar kızdırmamıştın, hiç bu kadar uzaklaştırmamıştın kendinden. Hep almakla olmuyor, biraz da vermeyi bilmek lazım.

Bu yorumum forum dışıydı. Ben bazen yaşamımda öfkelenir, buraya yazar çizerim nasıl olsa kimse alınmıyor diye. Sayfaları gezinirken bir daha okudum, alınılmayacak gibi bir yorum değilmiş. İnşallah kimse alınmamıştır, zannetmiyorum ama. Burda kimin için ne düşünüyorsam gider söylerim kendisine, çekinecek birşey değil. Hatta bunu burda yapmam bile, gider özeline yazarım ki meselemiz özeldir özel kalsın diye.

Bu arada, MedceziR'im grileşmeni bu aralar yoğun oluşumdan ötürü görmezden geliyorum, yoksa burda sensiz takılmak bana keyif vermiyor :KK20: Sana uslu dur diyorum yaramazım benim :nazar: Topik bizsiz olmaz biliyorsun :KK9: Çabuk dönmen dileğiyle (Bu sefer çizgili pazen aldım umarım gardiyanlar sana teslim etmiştir)

Med'im mapıstan öpücük atmış. Belli ki aldığım pazen bu sefer eline ulaştı. Umarım olmuştur, fit vicuduna cuk diye oturmuştur :KK16: Mapıstakiler kıskanacak şimdi med'imi..Bişey yapmasalar bari :KK43: Umarım sağ salim çıkarsın :26:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X