Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
seni kınayanlardan biri benim ve o cümlemin arkasındayım..neden mi? çünkü biri ile ne kadar tartışırsan tartış bu bela altı vurmaktır ve acısını deşmektir..bunu ben kimseye yakıştıramam hele ki tanıdığımı sandığım birine asla..şok ettin beni su aygırı,gerçekten..haklı-haksız ayrımı yapmıyorum çünkü olayın içinde değilim.ikiniz de arkadaşımdınız.

hayır paylaşılamayan ne,o editör olmuş,bu kib yapmış,o çeteymiş,bu buna bişi demiş,ne ki bunlar? kk değil kurtlar vadisi mübarek.

Son düzenleme:
seni kınayanlardan biri benim ve o cümlemin arkasındayım..neden mi? çünkü biri ile ne kadar tartışırsan tartış bu bela altı vurmaktır ve acısını deşmektir..bunu ben kimseye yakıştıramam hele ki tanıdığımı sandığım birine asla..şok ettin beni su aygırı,gerçekten..haklı-haksız ayrımı yapmıyorum çünkü olayın içinde değilim.ikiniz de arkadaşımdınız.

hayır paylaşılamayan ne,o editör olmuş,bu kib yapmış,o çeteymiş,bu buna bişi demiş,ne ki bunlar? kk değil kurtlar vadisi mübarek.

Bundan sonra istersen silebilirsin arkadaşlıktan beni de sorun değil gerçekten.

Sinir anımda dediğim cümle belki de hakettin kimbilir...

Benim yazdığım belaltı ve yanlış okey.Peki pc başında şey büyüten dedikoducu cümlesini neden ısrarla ve ısrarla görmek istemiyorsunuz ????

Bu pc başında şey büyüten dedikoducu lafından sonra ben etkiye tepki olarak belki de hakettin kimbilir dedim.

2. üyelik 2. üyelik diye insanlara saldıran şimdi kendi 2. üyelik almış:KK9:bari kendinizle çelişmeyin ya hu anladık insanların zor anını fırsat bilmeye çalışıyorsunuz da bari kınadığınızı yapmayın. sinir anında dedğine de zerre inanmıyorum insanın aklı neyse zikri de odur çünkü.
cok yazık vallahi kötülükle beslenen insanların olduğu dünyada yaşıyoruz
elmayracım erkenden dönersin umarım

Son düzenleme:
Bundan sonra istersen silebilirsin arkadaşlıktan beni de sorun değil gerçekten.

Sinir anımda dediğim cümle belki de hakettin kimbilir...

Benim yazdığım belaltı ve yanlış okey.Peki pc başında şey büyüten dedikoducu cümlesini neden ısrarla ve ısrarla görmek istemiyorsunuz ????

Bu pc başında şey büyüten dedikoducu lafından sonra ben etkiye tepki olarak belki de hakettin kimbilir dedim.

ya neden sileyim arkadaşlıktan ki silince ne olacak? çocuk muyuz biz Allah aşkına?

Elmayranın o cümlesine doğru mu dedim ben? elbette değil o da orada hata yapmış bu açık ancak senin sarf ettiğin şey hakaretten beter..kıyaslanamaz bence..

aynı zamanda sana aile sevgisi görmemiş diyen kişi kim ise,onu görmedim,bu da seni yarandan vurmak bence o da çok yanlış.bak aynısı sana yapıldı ne kadar kötü bişey değil mi? insanlar birbirlerini acılarıyla vurmasa keşke,kıran kırana kavga etse ama bunu yapmasa..zamanında bana da kk dan biri yapmıştı bunu ve onu hiç unutamıyorum.

Son düzenleme:

bana çocuğun yok hakediyosun demişti bir zatı mööhterem
bana göre aynı şey..

Kin kusmak degil bu,
bu tarihin tekerrur etmesi

Ayni kisinin benim icin yazdigi senaryonun,
simdi baskasina bel alti vurulmasi ...

O zaman da demistim ki Insanligin geldigi noktayi gormek cok aci...

Senin gibi insanlar böyledir.
İnsanların zor anlarını beklersiniz.
Deli gibi takip edip açıklarını bulmaya çalışırsınız.
O beklediğiniz an gelince de içinizdeki zehri kusarsınız.
İnsanların acılarından, zor anlarından zevk alırsınız, kötülükle beslenirsiniz.

Bir de "aman kimseye demedim, alınmayın" dersiniz.
Biraz cesaret, biraz da samimiyet iyidir.
Sizi vicdanlı insan yapar.

Son düzenleme:
Sana gelince, dün gece aynı şeyi de bana yaptın.
Beni birisiyle karıştırıp mesaj üstüne mesaj atarak tahrik ettin.
Yöneticiliğe fazla soyunmanın hazin sonu.

Forumlarda değil de özel mesaj atarak insanları tahrik etmeyi huy haline getirmişsin.
Açıkça belli oldu bu.
O yüzden paragraflar döşeyip acitasyon yapmaya hiç lüzum yok, gereksiz olmuş.

cesaret evet biraz cesaret..
arkadan iş çevirip yüze gülmekle ,yazdığım msjı alıntılayamadan hakaret etmekle olmuyo bu işler
2. sınıf öğrencisi gibi davranarak olmuyo:KK6:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X