Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okypete ben ustume alindim sahsen. Ben sadece yaptigim bir sutyeni paylastim ki insanlara ornek olsun diye hic giydigim kuillandigim bende de bu var diye gostermedim. Ayrica maili benim adimi alintilayarak baskasindan istemis benden istememisti. Umarim beni kastetmemissindir. Ben zaten kesinlikle oyle carsaf carsaf ne giydigimi koyamam. Alindim dogrusu yani sutyeni kendim yapmis olmasam koymazdim. Diger koydugum fotoyuda internetten almistim benim degildi!

yok sen değildin bahsettiğim. yanlış anlama olmasın.

yorumlari uzerine alinan arkadaslar,lutfen hesabinizi ozelden sorun burasi oyun bolumu:KK34:

Okypete den emin degildim sormamin amaci bu idi zaten. Fakat diger sahsiyet zaten aklini benle kacirmis durumda utanmadan gelmis burada birde saydirmis... Hayir ozelden yazmiyorum isterse atsinlar beni bu siteden cok kizginim. Ne munasebet canim. Insallah bu mesajlar beni sonum olurda topyekun kurtulurum.

Kendisinde bir goldfish teki kadar bile zeka yok. Hadi bir pot kirdin bari akilli ol degil mi! Kendisi konusuna yaptigim yorumu begenmemis sonrada butun konularimi hortlatip, nasil gorundugume sacima basiam kisiligime hakaret etmistir. Yok ya... beni sahipsiz mi sandi acaba! O yetmedigi gibi hizini alamamis gelmis burda sari sacimdan goguslerimden dem vurmus...

Bak simdi noluyo oyle ozelden mozelden yooook arkadas.

Madem oyle iste boyle hodri meydan.

Oyun bolumu degil mi burasi bende oyun oynuyorum iste... oyun adi da kim vurduya gitti olacak...

Son düzenleme:
saçlarını sarıya boyayıp gögüsleri dışarı fışkırtmakla herkesin senin olacağını sanma . boyaların süslü kıyafetlerin çıkınca gel ::KK9:

Bir insana bu kadar takintili oldugunu apacik bariz gostermekten rahatsiz degil misin? Bir KONU acmissin derdinin sorunun ne oldugunu bilmediginden bahsetmissin.Sonra dertler varda anlatmiyorum simdi demissin,sana tek yazdigim burais derdim var bolumu sen anlatmassan derdinden bahsetmezsen biz ne yapabiliriz? OldU.Konu sahibi olarak yorum olmak istiyorsan aciklayici olmak zorundasin yok olmuyorsan biz senin zihnini okuyup ona gore yorum yapamayiz.

Bu yorumdan bu kadar alinip terbiyesizlesip konularimi hortlattin... Cunku sende hazimsizlik yapti. Keske kendini rezil edecegine bir hazimsizlik ilaci icseydin...Bana her gordugun yakisikli erkege bakiyor musun demissin? Goz zevkime hitap eden seyleri seviyorum ben yakisiklilara bakarim guzel her insana bakarim umrumda degil sen istiyorsan git cirkinlere bak ... Sanki sen yakisikli biri gelse bakmayacaksin? Ben standartlarimi yuksek tutuyorum yakisikli seviyorum napalim!

Tek derdin isin gucun sus pus demissin. Suslenmeyi seviyorum suslenirken sana sorcak degilim ben 15 yasindan beri boyleyim karsinda konustugun kisi 27 yasinda su an.

Her erkegi elde edebilecegini saniyorsun demissin, suslensen de olmaz demissin, o boyalar ciksin vs oyle gorelim demissin.
Oyle bir iddiam hic olmadi,ama gereksiz mutavasizilikte aptalliktan sayilir. Kendime ozguven varsa seni bozduysa ben bilmem orasini. Makyajimi da ister cikaririm ister cikarmam.O bana kalmis.Seni ilgilendirmez.

Goguslerini fiskirtiyor demissin, hic gerek yok oyle seylere. Dogal olarak gerekli olculere sahibim zaten.Goguslere bu kadar dusman olma!

Sacima takmissin niye bu kadar fesatsin? Cok istediysen git en yakin kuafore sacimi platine boyaticam de... insanlar sana mi sorcak sacini sariya boyatirken!

O suslu kiyafetlerin ciksin oyle gorelim demissin. Pisman olursun o zaman.Oturup aglarsin vesselam. Cunku haftanin 3 ila 5 gunu en az 1-2 saat spor yapan bir insanim gayet fitim. Duzgun gorunmek icin kiyafete ihtiyacim yok! Sanada tavsiye ederim duzenli spor yap sinirine iyi gelir! Hazimsizligi da aliyormus hem!

Bunlari yapmak cok mu zor, sende spor yap, sende sacini boyat,sende dekolte giy,sende makyaj yap suslen elinden alan mi var arkadasim? Nedir bu fesatlik...pes dogrusu ya insanda biraz utanma olur.Kafayi benle bozdun sen.

Son düzenleme:
Okypete den emin degildim sormamin amaci bu idi zaten. Fakat diger sahsiyet zaten aklini benle kacirmis durumda utanmadan gelmis burada birde saydirmis... Hayir ozelden yazmiyorum isterse atsinlar beni bu siteden cok kizginim. Ne munasebet canim. Insallah bu mesajlar beni sonum olurda topyekun kurtulurum.

Kendisinde bir goldfish teki kadar bile zeka yok. Hadi bir pot kirdin bari akilli ol degil mi! Kendisi konusuna yaptigim yorumu begenmemis sonrada butun konularimi hortlatip, nasil gorundugume sacima basiam kisiligime hakaret etmistir. Yok ya... beni sahipsiz mi sandi acaba! O yetmedigi gibi hizini alamamis gelmis burda sari sacimdan goguslerimden dem vurmus...

Bak simdi noluyo oyle ozelden mozelden yooook arkadas.

Madem oyle iste boyle hodri meydan.

Oyun bolumu degil mi burasi bende oyun oynuyorum iste... oyun adi da kim vurduya gitti olacak...

valla siz bilirsiniz benden soylemesi:KK14:ben de konu sahibesi olarak o sondaki olmasin diye uyarmistim zaten sizi:KK34:

ayy bu nasıl oyun kafam karıştı resmen içindekileri döküyorsunda bari ipucu verin arkdaşlar herkes üstüne alınabilir ben sölüyorum gücüne ve hayata bakış acına hayranım hayatta dik durmaya çalışıyosun haklı olanın yanındasın .topikte seni ve elindeki sigarayı görünce konununun taşındığını anlıyorum. puhaha cok belli ettim herhalde

ayy bu nasıl oyun kafam karıştı resmen içindekileri döküyorsunda bari ipucu verin arkdaşlar herkes üstüne alınabilir ben sölüyorum gücüne ve hayata bakış acına hayranım hayatta dik durmaya çalışıyosun haklı olanın yanındasın .topikte seni ve elindeki sigarayı görünce konununun taşındığını anlıyorum. puhaha cok belli ettim herhalde

evet cok belli ettin sanki :KK9::KK9::KK9:
bu da benden o zaman:KK14:
taklitlerimden sakınınız:KK53::KK53::KK53::KK53:

oyuna katılmak için geldim çokkkkkkkkkkkkkk sevdiğim bi arkadaşım hakkında bişiler yazacaktım son 4 5 yorumu okudum hevesim kaçtı. bu bi oyun değilmiydi sadece ama ya :KK1:
neyse ben kaçim ozaman :KK36:

sevgilisiyle beraber olanı öldürmek günah değildir lafını duyduktan sonra hayatımda hiç bir şeye şaşırmam.

Allah sana akıl fikir versin gerçekten.

Sinirlerimi hoplattın.

Ban yemeseydin eminim ki çok tartışırdık seninle..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X